Grób dziecko. Wikimedia Commons/Alina Zienowicz (CC BY 3.0 PL)Źródło: Wikimedia Commons/Alina Zienowicz (CC BY 3.0 PL)
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 31 Lipca 2020

Bezczelnie okradziono grób 8-miesięcznej dziewczynki. Jak można zachować się w ten sposób?

Grób 8-miesięcznego dziecka został zrabowany przez nieznanego sprawcę. Lokalne media nagłaśniają dramat matki, która ostatnio pochowała swoją małą dziewczynkę. Wciąż nie wiemy, jaka jest tożsamość złodzieja. Szczególne oburzenie budzi fakt, że kradnie on rzeczy o wartości sentymentalnej.

Wyjaśnijmy, że miesiąc temu w kaliskiej rodzinie doszło do niebywałej tragedii. Kochająca rodzina musiała pochować swoje własne dziecko. Szczególny smutek budzi fakt, że w dniu śmierci miało ono dopiero 8 miesięcy. Jej ciało zostało pochowane na Cmentarzu Miejskim w Kaliszu. W miejscowości należącej do województwa wielkopolskiego zaczęły dziać się skandaliczne rzeczy. Polsat News informuje, że grób dziecka został okradziony. 

Joanna Kurska ukrywała prawdę nt. swojej przeszłości i TVP? Ujawniamy kontrowersyjne fakty, które mogą rozzłościć wieluJoanna Kurska ukrywała prawdę nt. swojej przeszłości i TVP? Ujawniamy kontrowersyjne fakty, które mogą rozzłościć wieluCzytaj dalej

Grób 8-miesięcznego dziecka został okradziony

Sprawca zdarzenia zabrał z miejsca pochówku pluszaka, którym bawiła się Antosia. Opiekunowie malucha odwiedzają go na cmentarzu każdego dnia, więc szybko dostrzegli brak zabawki. - Jestem tam codziennie, ale miesiąc po pogrzebie zaniosłam zabawkę, myszkę Miki. Powiesiłam ją na krzyżu. Jeszcze 23 i 24 lipca tam była. W sobotę okazało się, że ktoś ją ukradł - wskazuje mama dla portalu Faktykaliskie.pl. Warto podkreślić, że rodzice malucha regularnie pozostawiają na trumnie symboliczne przedmioty, które przypominają im nieżyjącą dziewczynkę. 

Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki "Nasz Nowy Dom". Okropne i nieludzkie, poniżej pasaCzytaj dalej

- Nie mogę pojąć, kto mógł to zrobić. Czy jakaś babcia wzięła zabawkę dla wnuczka? Czy to jakiś menel, który kradnie znicze? Ostatnio takiego przegoniłam. Mam nadzieję, że tę osobę najdzie jakaś refleksja i odda zabawkę. Nie wyobrażam sobie  zanosić tam kolejnych zabawek i drżeć o to, czy ktoś ich nie ukradnie. Myślałam o ustawieniu aniołka, ale teraz już nie wiem - deklaruje mama w rozmowie z Faktykaliskie.pl. Medium informuje, że nie jest to pierwszy przypadek okradania cmentarzy w Kaliszu. Część osób wynajmujących tam kwatery decyduje się na montowanie kamer. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Właśnie się dowiedzieliśmy. Już pewne: zapadła decyzja ws. przywracania obostrzeń
2. Niebywałe nagranie Jacka Kurskiego sprzed 12 lat trafiło do sieci. Na spotkaniu nagle chwycił gitarę, ma talent?
3. Parawany plażowe mogą zapobiegać zarażeniom. Włosi ustawią je ze specjalnego materiału

Grób 8-miesięcznego dziecka nie został okradziony z drogiej rzeczy. Należy jednak podkreślić, że nie chodzi tu o wartość pluszaka. Wydarzenia, jakie rozegrały się w Kaliszu są przykładem braku szacunku do zmarłych oraz osób znajdujących się w żałobie. Nie wiemy, czy sprawa została przekazana organom ścigania. Niewykluczone jednak, że umieszczenie ukrytej kamery pomoże zakończyć problemy, z jakimi zmagają się rodzice Antosi. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już wszystko jasne. Rzecznik rządu właśnie przekazał co z obostrzeniami
  2. Nowe ognisko koronawirusa na Mazowszu. Ponad 100 osób na kwarantannie
  3. Tęczowa flaga na pomniku Chrystusa w Warszawie. Profanacja czy manifest
  4. Tata kupił córce samochód w prezencie. Kilka dni później znalazł porażający list w skrytce i zalał się łzami
  5. Gigantyczny pożar w polskim mieście, wszystko spowite w czarnym, gęstym dymie. Na miejsce szybko ruszyły służby
  6. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy
  7. Żona prezydenta ma koronawirusa. Za oceanem wirus szaleje. Niepokojące wieści ze świata

Źródło: [Polsat News/Faktykaliskie.pl]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!