Gostyń: lekarka, która w czwartek w jednej z przychodni przyjmowała pacjentów, miała aż 1,7 promila alkoholu we krwi.. (zd. il.) ARKADIUSZ ZIOLEK/East NewsŹródło: (zd. il.) ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 6 Czerwca 2020

Gostyń. Nietrzeźwa lekarka przyjmowała pacjentów w przychodni. Nic nie wyszłoby na jaw, gdyby nie jedna rzecz

Gostyń. Lekarka, która w czwartek w jednej z przychodni przyjmowała pacjentów, miała aż 1, 7 promila alkoholu we krwi. Jak się okazuje, kobieta od lat ma problemy z alkoholem, gdyż w przeszłości była karana m.in. za jazdę samochodem po pijanemu. Tym razem grozi jej kara więzienia.

Jak przekazała PAP w sobotę prokuratura, lekarce z Gostynia w woj. wielkopolskim, przyjmującej pacjentów pod wpływem alkoholu, grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Zakonnica wybierała najładniejsze i najgrzeczniejsze dzieci dla księży, aby mogli je wykorzystywać. Zatrważająca historia wydarzyła się 3 lata temu w ArgentynieZakonnica wybierała najładniejsze i najgrzeczniejsze dzieci dla księży, aby mogli je wykorzystywać. Zatrważająca historia wydarzyła się 3 lata temu w ArgentynieCzytaj dalej

Gostyń: lekarka pod wpływem przyjmowała pacjentów. Grozi jej kara do 5 lat więzienia

Jak powiedział PAP Prokurator Rejonowy w Gostyniu Jacek Masztalerz, w czwartek po południu z podejrzeniami co do stanu trzeźwości 49-letniej lekarki jednej z przychodni w Gostyniu zgłosił się do policji ojciec 2,5-letniego chłopca, który był jej pacjentem. Lekarka miała przeprowadzić zabieg dermatologiczny, jednak jej zachowanie i stan zaniepokoił ojca dziecka. Chciała bowiem przeprowadzić u chłopca zabieg bez wymaganej dezynfekcji, a ponadto miała mieć uszkodzone rękawiczki ochronne.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Strajk Przedsiębiorców. Niespodziewany zwrot akcji, nagle wszyscy zamarli
2. Nawet 500 zł mandatu. Polacy muszą bardzo się pilnować na długi weekend

Po otrzymanym zawiadomieniu na miejscu szybko pojawił się patrol policji, który skontrolował stan trzeźwości lekarki. Badania wykazały, że podczas wykonywanej pracy w przychodni miała ona 1,7 promila alkoholu we krwi. Kobieta została zatrzymana. - Zastosowano wobec niej środki przymusu bezpośredniego w postaci kajdanek i osadzono do wytrzeźwienia w tutejszej komendzie powiatowej policji - opisał prokurator, cytowany przez PAP i RMF FM.

Gostyń. W piątek 49-latka usłyszała zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 2,5-letniego chłopca. Tylko częściowo przyznała się do popełnienia tego czynu. Zakwestionowała, by miało dojść do narażenia tego dziecka na niebezpieczeństwo. Jednocześnie zakwestionowała fakt spożywania alkoholu (...) Alkohol, który został wykryty w jej organizmie wynikał tylko z przyjęcia przez nią leku bez recepty na bazie alkoholu etylowego w wysokim stężeniu - powiedział PAP Jacek Masztalerz Prokurator Rejonowy w Gostyniu. Prokurator dodał, że w torebce pani dermatolog znaleziono cztery puste buteleczki po specyfiku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacje
  2. Małżeństwo może zyskać nawet 106 tysięcy. Wystarczy tylko w sprytny sposób wypełnić deklarację
  3. Felietonista Radio Maryja ujawnił dane ofiary pedofila. Teraz poniesie konsekwencje
  4. Została pobita do nieprzytomności i hospitalizowana. Nie żyje lokalna polityk PiS
  5. Dziś prezydent podpisze ustawę o "trzynastkach". Jakie są warunki przyznania świadczenia?
  6. Polak prowadził relację z włoskiej izolatki. Zwykła poczekalnia i robaki [FILM]

Źródło: PAP / RMF FM

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News