"Gość Wiadomości" w TVP Info. Screen "Gość Wiadomości"Źródło: Screen "Gość Wiadomości"
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 15 Czerwca 2020

Danuta Holecka po Wiadomościach TVP nie mogła powstrzymać emocji, zaczęła mówić o swojej rodzinie. Robert Biedroń musiał odpowiedzieć

"Gość Wiadomości" jest jednym z cieszących się najlepszą oglądalnością programów na antenie TVP Info. Na jego korzyść wpływa tzw. "prime time", w którym jest emitowany, a na niekorzyść - podejmowany wielokrotnie w mediach temat stronniczego dobierania rozmówców przez prowadzących. W ostatnim wydaniu, wyjątkowo Danuta Holecka nie gościła przedstawiciela Prawa i Sprawiedliwości, czy prorządowych mediów. W studio "zdalnie" pojawił Robert Biedroń.

Jak nietrudno się domyślić, dzisiejsze wydanie "Gościa Wiadomości" obfitowało w trudne pytania. Po obu stronach widać było również emocje choć, co ciekawe, można odnieść wrażenie że bardziej niż jej rozmówcy, udzieliły się Holeckiej. Dziennikarka poruszając temat swojej rodziny, była wyraźnie poddenerwowana.

Znany z programów TVP, TVN i Polsatu muzyk przyznał, że jest gejem. Niespodziewany coming out w polskim show-biznesieZnany z programów TVP, TVN i Polsatu muzyk przyznał, że jest gejem. Niespodziewany coming out w polskim show-biznesieCzytaj dalej

"Gość Wiadomości". Danuta Holecka pyta Roberta Biedronia o rodzinę

Robert Biedroń naturalnie odniósł się do ostatniego, niezwykle kontrowersyjnego wystąpienia, w którym Andrzej Duda zasugerował, że "LGBT to nie ludzie". - Przez cały okres komunizmu w szkołach dzieciom wciskano komunistyczną ideologię. To był bolszewizm. Dzisiaj też próbuje nam się i naszym dzieciom wciskać ideologię, tylko inną, zupełnie nową. To jest taki neobolszewizm - mówił również, podczas wizyty na Opolszczyźnie Duda.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zadziwiająca awantura tuż po Wiadomościach TVP. Prowadzący nie wytrzymał

2. Porażające odkrycie na południu Polski. Widok wprawił w osłupienie nawet policję

"Gość Wiadomości" przypomniał, że polski prezydent od czasu swojego sobotniego przemówienia nie schodzi z afisza. Jego wypowiedź podłapały nie tylko polskie, ale i zagraniczne media. Duda starał się później bronić przed oskarżeniami o homofobię, mówiąc że jego słowa zostały zmanipulowane. "Są rzeczy, które nie mogą nas nigdy poróżnić, to jest człowieczeństwo" - powiedział Biedroń, co w Holeckiej wywołało niemałe emocje. "Występowanie w obronie rodziny nie wydaje mi się być grzechem" - skwitowała postawę Dudy dziennikarka.

- Podobnie jak pani, ja, moja mama, moi bracia też stanowimy rodzinę. Chciałbym żeby prezydent Polski, tak jak prezydent każdego państwa, stawał w obronie każdej rodziny - zaczął Biedroń, ale Holecka mu przerwała. - Wydaje mi się, że proponowanie dzielenia społeczeństwa na takie i takie, ludzi takich i takich, rodziny takie i takie, nie jest dobre. Przecież pańska rodzina jest taką samą rodziną jak moja rodzina - zaczęła mówić w emocjach, a Biedroń co chwila jej dziękował.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lidl rzucił na sklepy absolutny hit. Pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce
  2. Pielęgniarka z Kozienic nie żyje. Na jaw wychodzą nowe fakty. Porażające ustalenia dziennikarzy TVN
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Unia Europejska chce szczepionek dla Europejczyków. Przedstawiła swoją strategię

Źródło: Wprost

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News