Gomunice w województwie łódzkim. Po mężczyźnie przejechały trzy samochody.. Pixabay/Karolina KabatŹródło: Pixabay/Karolina Kabat
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 6 Marca 2020

Koszmar w łódzkim. Kiedy leżał na jezdni, doszło do tragedii

Gomunice w województwie łódzkim. Do tragicznego wypadku doszło na DK 91. Po mężczyźnie leżącym na jezdni przejechały trzy samochody. Zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Przyczyny i okoliczności jego pojawienia się na jezdni nie są znane. Sprawę bada prokuratura.

Do tragicznego i niecodziennego zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek na drodze krajowej nr 91 w Gomunicach w powiecie radomszczańskim w województwie łódzkim. Na jezdni leżał mężczyzna, po którym przejechały trzy auta.

Przykre wieści z Watykanu. Potwierdzono przypadek zakażeniaPrzykre wieści z Watykanu. Potwierdzono przypadek zakażeniaCzytaj dalej

Gomunice. Tragiczny wypadek na drodze krajowej. Po mężczyźnie przejechały trzy samochody

Jak ustaliła policja, na prawym pasie jezdni leżał mężczyzna, po którym przejechały kolejno trzy samochody osobowe, w wyniku czego poniósł śmierć na miejscu.

- Na leżącego na prawym pasie mężczyznę najechał 24-letni kierujący volkswagenem crafter, a następnie 24-letni kierowca skody octavia oraz 23-letni kierowca fiata ducato. W wyniku obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu - mówi nadkom. Włodzimierz Czapla.

Nie wiadomo w jaki sposób i dlaczego mężczyzna znalazł się na miejscu, a następnie został przejechany kolejno przez trzy auta.

DZISIAJ GRZEJE: 1. WP: Agata Duda wywierała presję na mężu. Domagała się zmian w TVP
2. Pendolino z chorymi pasażerami zatrzymane w Warszawie

Jak informuje policja, kierujący samochodami byli trzeźwi. Spraę bada obecnie prokuratura. Samochody kierowców zostały zabezpieczone przez prokuratora. Obecnie trwa identyfikacja zwłok ofiary, w celu ustalenia jego tożsamości oraz przyczyn i okoliczności jego pojawienia się na jezdni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia odebrała głos kibicom. Ośmiu piłkarzy zginęło w trakcie drogi na mecz
  2. Dziś uważaj za kółkiem. Policja wlepi mandat na 500 zł, a nawet odbierze prawko
  3. Kontrolerzy mogą niebawem zapukać do twoich drzwi. Jest na nich sposób
  4. U Rydzyka biorą się za youtuberów. Niespodziewane słowa
  5. Jolanta i Piotr marzyli o ślubie. Sąd był nieubłagany
  6. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby

Źródło: Radio Zet

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News