W sieci można znaleźć kilka ciekawych informacji na temat Golec uOrkiestra. TRICOLORS/East News
Źródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 16 Listopada 2020

Wiemy, jak mieszka członek Golec uOrkiestra, wielu może być wściekłych. Czy naprawdę jest aż tak ciężko?

W ostatnich dniach na języki wszystkich powrócił nieco zapomniany duet Golec uOrkiestra. Wszystko w kontekście Funduszu Wsparcia Artystów. Okazuje się, że przewidziane niecałe 2 mln złotych nie trafią na ten moment do ich kieszeni. Część osób zaczęła baczniej przyglądać się zdjęciom udostępnianym przez żonę Łukasza Golca. Na Instagramie znaleźć można kilka zdjęć, gdzie widać nieco bajkowej posiadłości w górach.

Na liście rządzących, Golec uOrkiestra uplasowało się w czołówce beneficjentów rekompensat wypłacanych środowisku artystycznego. Kwota, jaką otrzymać ma firma Łukasza i Pawła Golców to bagatela 1,8 mln złotych.

Milionerzy: Uczestnik usłyszał pytanie za milion. Wydarzyło się coś niespodziewanego, sam Urbański się nie spodziewałMilionerzy: Uczestnik usłyszał pytanie za milion. Wydarzyło się coś niespodziewanego, sam Urbański się nie spodziewałCzytaj dalej

Polki i Polacy po latach przypomnieli sobie o bijącej niegdyś rekordy popularności Golec uOrkiestrze. Oczywiście, nikt nie podważa wartości artystycznej twórczości muzykalnych braci, jednak kwestia przyznawania tak wielkich kwot znanym z pierwszych stron gazet — zwłaszcza w czasie kryzysu — to dla wielu osób sprawa oburzająca. Szczególnie gdy spojrzy się na kilka zdjęć udostępnionych w sieci przez Edytę Golec, żonę Łukasza Golca. Widać na nich fragmenty ich domu, a ten raczej do najbardziej skromnych domostw nie należy.

Jak mieszka Golec uOrkiestra? Zdjęcia wnętrz zachwycają

Przez lata aktywności zawodowej Golec uOrkiestra zgromadzili nie tylko sporą rzeszę fanów, ale również szeroko rozumiane dobra doczesne. Jednym z najdroższych wydatków, na jakie przygotowuje się niemal każdy, to ten przeznaczony na zakup domu, czy mieszkania. Niestety większość z nas może jedynie pomarzyć o warunkach, jakie na co dzień ma Edyta i Łukasz Golec.

Pieniądze przydzielane przez rządzących to rekompensaty za straty poniesione przez środowisko artystyczne w związku z kryzysem pandemicznym i odwołaniem większość zaplanowanych przedsięwzięć, takich jak koncerty. Trudno wartościować, kto w jak ciężkiej sytuacji się znalazł. Jednak kilka spojrzeń na zdjęcia udostępnione przez żonę połowy Golec uOrkiestry sprawiają, że niektórzy mogą być oburzeni określeniem, iż to właśnie ten artysta znalazł się w trudnej sytuacji.

Boże Narodzenie. Czy będziemy mogli spędzić wyjatkowy czas z rodziną? Nakreślamy, jak wygląda sytuacjaBoże Narodzenie. Czy będziemy mogli spędzić wyjatkowy czas z rodziną? Nakreślamy, jak wygląda sytuacjaCzytaj dalej

Edyta Golec wpisuje się w politykę Golec uOrkiestry i również dość mocno chroni swoją prywatność. Nie przeszkadza to jednak w aktywnym działaniu na polu mediów społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie znaleźć można kilka fotografii, gdzie widać dom, w którym mieszka z Łukaszem Golcem i trudno się nim nie zachwycać.

Na jednym ze zdjęć, gdzie małżeństwo uprawia jogę i zachęca tym samym do aktywnego spędzania czasu społecznej kwarantanny, pozują na tle pięknego zimowego ogrodu zlokalizowanego za przeszklonym tarasem. W szybach odbija się zachód słońca i widać niczym nieprzesłoniony krajobraz górski. Trudno nie zachwycać się taką bliskością natury, a praktyki jogi oraz ćwiczenia oddechowe z takim widokiem, zapewne przychodzą nieco łatwiej niż osobom mieszkających na blokowiskach z wielkiej płyty. To jednak nie wszystko, co znaleźć można na profilu Edyty Golec.

Golec uOrkiestra

Źródło: Instagram.com/golecuorkiestra

Dom w górach i bajkowe widoki, mało kto może cieszyć się takim luksusem

Na innym zdjęciu życiowej partnerki jednego z muzykalnych bliźniaków z Golec uOrkiestra widać, jak korzysta z niesamowitych widoków i ze spokojem ładuje baterie słoneczne z kubkiem w ręce na pięknym tarasie.Na uwagę zasługuje szczególnie to, co widać za Edytą Golec.

Jedynie masywna, metalowa balustrada oddziela kobietę od potęgi gór oraz chmur pokrywających wierzchołki wzniesień. Widok zapiera dech na fotografiach, a co dopiero w rzeczywistości. Zazdrość możliwości relaksu w takich okolicznościach przyrody jest wyjątkowo uzasadniona.

Golec uOrkiestra

Źródło: Instagram.com/golecuorkiestra

Chociaż bracia z Golec uOrkiestra stronią od epatowania swoim życiem prywatnym, to media społecznościowe w czasach kwarantanny pomogły poznać nieco warunki, w jakich mieszka, chociażby Łukasz Golec ze swoją żoną. Na jednym z filmików, gdzie para namawia do wspierania polskich marek również pokrzywdzonych przez kryzys, zobaczyć można fragment kuchni góralskiego domu. Detale zachwycą nawet najbardziej wymagających amatorów wnętrz.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czarnek się wygadał. Chce wprowadzić przerażającą reformę, studenci będą zupełnie bezbronni wobec przemocowych wykładowców
2. Klienci jednego z największych banków w Polsce na celowniku oszustów. Można stracić wszystkie pieniądze
3. Giertych przerwał milczenie i wyciągnął kwity, szykuje się afera roku. Rząd miał złożyć niemoralną propozycje Czarneckiemu

Nowoczesne detale w tradycyjnym góralskim domu

Najbardziej zachwycający w domu Łukasza i Edyty Golec jest fakt idealnego balansu między góralskim >

Golec uOrkiestra

Źródło: Źródło: Instagram.com/golecuorkiestra

Komentując czyjeś warunki, nigdy nie wolno zapomnieć, że nie wiemy, w jakiej sytuacji się ktoś znalazł. O ile piękny dom może być wynikiem wieloletniej ciężkiej pracy i dobrze inwestowanych pieniędzy, to obecna sytuacja artystów występujących do rządu o pomoc finansową może być znacznie trudniejsza, niż widać w podkoloryzowanych mediach społecznościowych. Warto tutaj przytoczyć fragment wypowiedzi legendarnego zespołu Kult: "Czasy są ciężkie. Dla wszystkich. [...] Nie nam oceniać kto z nich jest w tak tragicznej sytuacji, by rząd o taką zapomogę prosić".

Źródło: Plotek / Instagram.com / Facebook.com

Zofia Klepacka uczy dzieci strzelać z broni, dodatkowo wszystko fotografuje. Internauci nie kryją oburzeniaZofia Klepacka uczy dzieci strzelać z broni, dodatkowo wszystko fotografuje. Internauci nie kryją oburzeniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na święta mogą pojawić się nowe obostrzenia? Minister Zdrowia odpowiada
  2. Wystarczy kilka łyków dziennie, by pozbyć się natrętnego kaszlu. Domowy sposób naszych babć w końcu wraca do łask
  3. "Kryli? Mogli nie wiedzieć". Tadeusz Rydzyk zacięcie broni Gulbinowicza i Dziwisza
  4. Wraca oferta Lidla, przez którą ludzie się tratowali w kolejkach. Teraz może być podobnie
  5. Martyna Wojciechowska w programie na żywo powiedziała wszystko. Historia dziewczyny z krańca świata wyciska łzy
  6. Wiemy, gdzie mieszkają Golcowie. Posiadłość jak z bajki w samym sercu polskich gór, rzut kamieniem od największych atrakcji
  7. Ogromne zmiany w rządzie. Ministerstwo Cyfryzacji zostało zlikwidowane