Gogglebox Jacek Szawioła pobity. Instagram.com/Jacek Szawioła; Screen z programu Gogglebox. Przed telewizorem - TTVŹródło: Instagram.com/Jacek Szawioła; Screen z programu Gogglebox. Przed telewizorem - TTV
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 20 Czerwca 2020

Gwiazdor Gogglebox dotkliwie pobity przez nietolerancję wobec LGBT. Porażające i tragiczne nagranie obiegło internet

Gogglebox to program typu reality show, w którym występuje Jacek Szawioła. Znany aktor został dotkliwie pobity przez grupę homofobów. Porażające nagranie, które trafiło do sieci, pokazuje ofiarę ataku w niewyobrażalnym stanie. Cały we krwi i siniakach mówi o wolności w naszym kraju.

Na Instagramie Jacka Szawioły pojawiło się niepokojące nagranie. Widzimy na nim zaatakowanego aktora. Wyjaśnia swoim widzom, że powodem pobicia miała być jego orientacja seksualna. Przypomnijmy, że tworzył on związek z Mariuszem z Goggleboxa. - Tak wygląda wolność w Polsce - powiedział ironicznie na filmiku. Widzowie zaczęli spekulować, czy opublikowane treści nie stanowią jedynie prowokacji. Szawioła szybko sprostował te plotki.

Widok grobu dziecka Eleni odbiera mowę. Po 26 latach wygląd zaskakuje, nikt się nie spodziewałWidok grobu dziecka Eleni odbiera mowę. Po 26 latach wygląd zaskakuje, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Gogglebox: Jacek Szawiola dotkliwie pobity przez homofobów

Homoseksualny aktor oburzony reakcją części widzów umieścił kolejne nagranie. - Na moim Facebooku rozgorzała bardzo mocna dyskusja o tym, czy to prowokacja, czy nie. Otóż twarz mam jeszcze nie spuchniętą, nos troche bardziej krzywy niż zwykle, usta troche rozcięte i tyle krwi przy wejściu - wyjaśnił fanom.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ksiądz bez żadnych ogródek „Wykorzystywaliśmy ślepego chłopca, było nas dziesięciu! Bóg mi wybaczy”. Najbardziej zatrważająca historia w Kościele
2. Genialna wiadomość już w pierwszy weekend wakacji. Potężne zmiany w całym kraju, nareszcie

- Jeśli usłyszę po raz kolejny pytanie, czy spódniczka była za krótka, czy ja coś źle powiedziałem, czy ja się nie powinienem obnosić, to powiem wam pie**ol się. Przemoc jest zawsze przemocą - tłumaczył Jacek Szawioła na swoim Instagramie. Gogglebox ukazał Jacka Szawiołe i Mariusza Kozaka dopiero w 3 sezonie. Momentalnie zyskali wielką sympatię ze strony widzów.

Na zdjęciu wyróżniającym widzimy zamazaną i zmasakrowaną twarz Jacka Szawioły, oraz screen z jednego z programów "Gogglebox. Przed telewizorem".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mandat na 500 zł podczas grzybobrania. Straż leśna może wlepić go także tobie
  2. Prześliczna Karolina pędziła motocyklem na solarium. Tragiczna śmierć. Nie żyje
  3. Co dalej partią Piotra Ikonowicza? "Rzeczpospolita": Zostanie zdelegalizowana
  4. Mateusz Morawiecki i coś, o czym nigdy nie mówił, wszystko wyszło na jaw. "Bili go, szantażowali, kazali kopać własny grób"
  5. TVP Info znów bezczelnie manipuluje i szczuje na LGBT+ bez żadnych oporów. Przesadzili, nie mają żadnych zasad
  6. Prezydent podpisał 1400+. Tysiące Polaków dostaną pieniądze już w czerwcu, jeden warunek

Źródło: [Instagram/Jacek Szawiola]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News