gmail awaria. WTVŹródło: WTV
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 20 Sierpnia 2020

Nagła, niespodziewana awaria. Możesz mieć ogromne problemy w pracy, przyczyna nie została ujawniona

Gmail boryka się z bardzo dużą, poważną awarią. Zespół Google przekazał, że wie o bieżących problemach i postara się je jak najszybciej usunąć. Na razie część użytkowników pozostaje praktycznie całkowicie odcięta od narzędzia, stanowiącego często postawę wykonywanej pracy.

Gmail dla wielu pracowników biurowych pozostaje podstawowym narzędziem, z którego korzystają każdego dnia. Dziś mogli jednak natrafić na niespodziewane problemy. Co więcej, awaria nie dotyczy jedynie użytkowników w Europie. Sygnały o narastających problemach docierają także z Indii, Japonii oraz Australii.

TVP nagle zwolniło popularną dziennikarkę po 15 latach pracy. Oburzające szczegóły, aż trudno uwierzyćTVP nagle zwolniło popularną dziennikarkę po 15 latach pracy. Oburzające szczegóły, aż trudno uwierzyćCzytaj dalej

Gmail: awaria poczty elektronicznej

Jak podaje RMF FM, największa grupa osób ma problem z załadowaniem do wiadomości e-mail załączników. Część nie może jednak w ogóle wysłać e-maila, ani też zalogować się na swoje konto na poczcie. Jako że powoduje to ogromne problemy u tysięcy osób, zespół Google bardzo szybko rozpoczął prace naprawcze. Na razie nie poinformowano, w jakich okolicznościach doszło do awarii.

Mateusz Morawiecki przyłapany przez dziennikarzy na cmentarzu. Wzruszające scenyMateusz Morawiecki przyłapany przez dziennikarzy na cmentarzu. Wzruszające scenyCzytaj dalej

Co ważne, problemy wystąpiły nie tylko na urządzeniach stacjonarnych. Zgłaszane są także usterki na telefonach oraz tabletach.

Poza tym użytkowanie Gmaila zapewnia dostęp do wielu innych aplikacji Google. Jak się więc okazuje, niektórzy użytkownicy zostali odcięci między innymi od Dysku oraz Google Hangouts.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Właśnie wprowadzono nowe obostrzenia. Wszyscy Polacy będą musieli się dostosować
2. Szumowski kłamał ws. respiratorów dla WOŚP?

Na razie nie wiadomo, kiedy problemy z Gmailem zostaną zażegnane. Obecnie trwają jednak wzmożone prace, które mają szybko unormować bieżącą sytuację.

Źródło: RMF FM

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny problem dla warszawiaków. Niepokojąca sytuacja w stolicy, może być źle
  2. Szumowski kłamał ws. respiratorów dla WOŚP?
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Wybuch wstrząsnął miastem na Pomorzu. Wiadomość obiegła media

Źródło: Daily Mail

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News