Rafał Trzaskowski. Flickr/Magda SierzputowskaŹródło: Flickr/Magda Sierzputowska
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 23 Czerwca 2020

TVP zmieniła głos Rafała Trzaskowskiego? Kampania prezydencka na ostatniej prostej

Przemówienie Rafała Trzaskowskiego śledziły wszystkie najważniejsze media w kraju. Wśród nich była także Telewizja Polska. W materiale TVP zauważono jednak coś niepokojącego. Czy to możliwe, że prezydentowi Warszawy zmieniono głos?

Rafał Trzaskowski pojawił się w weekend na wiecu wyborczym w Sorkwitach. Wystąpienie prezydenta Warszawy nagrywała między innymi Telewizja Polska. Później w "Wiadomościach", czołowym programie informacyjnym TVP, zaprezentowano odpowiedź Trzaskowskiego na pytania dziennikarzy stacji dotyczące wieku emerytalnego. Sposób jej przedstawienia miał się jednak znacząco różnić od tego, w jaki sposób zrobiły to inne media. - W materiale TVP dźwięk jest przesterowany, przez co wydaje się, jakby kandydat Koalicji Obywatelskiej krzyczał - podaje portal natemat.pl. Tym samym Rafał Trzaskowski mógł wyglądać na bardziej zdenerwowanego.

TVP manipuluje głosem Rafała Trzaskowskiego?

Z drugiej jednak strony, takie problemy często pojawiają się, gdy operator kamery i nagłośnienia nie zadba o prawidłowe podłączenie sprzętu. Jest to jednak błąd techniczny, który powinno się skorygować. W jaki sposób? Istnieje możliwość zamiany ścieżki dźwiękowej i wykorzystanie tej, dostarczonej przez organizatora konferencji. Jednak TVP nie zdecydowało się na taki krok. Niestety najprawdopodobniej nie dowiemy się czy był to wypadek przy pracy czy celowe działanie. Według polityków Prawa i Sprawiedliwości Rafał Trzawskowski krzyczy na każdej konferencji. Czyżby zdobyli wreszcie koronny "dowód" na poparcie swoich słów?


ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP urządziło zadziwiające “polowanie” na Rafała Trzaskowskiego. Bardzo niepokojące szczegóły
  2. Andrzej Duda nie daje za wygraną ws. LGBT. Próbował tłumaczyć, czym jest rodzina
  3. Polityk rozbił samochód i uciekł. To nie pierwszy jego występek
  4. Jacek Kurski triumfuje. Premier odsunięty od kampanii Andrzeja Dudy

Źródło : [YouTube, natemat.pl]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News