.
Źródło: Brak
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 1 Lutego 2020

Skandaliczne nagranie z polskiej szkoły krąży po internecie. Chcieli tylko zażartować

Głogów. Jeden z uczniów postanowił odegrać scenę z filmu "Taksówkarz". Przystawił swojemu nauczycielowi lufę do skroni, mówiąc "słyszałem, że miała być piąteczka". Klasa wybuchła śmiechem.

Do oburzającego zdarzenia doszło w czwartek w Zespole Szkół Politechnicznych w Głogowie, informuje portal myglogow.pl. Jeden z uczniów zdecydował się zabawić swoich szkolnych kolegów i odegrać scenę z filmu "Taksówkarz". Chłopak przyłożył swojemu nauczycielowi lufę do skroni, mówiąc "słyszałem, że miała być piąteczka", po czym wycelował w sufit i strzelił. Pistolet był na kapiszony.

Wszystko działo się ku uciesze kolegów z klasy 18-latka. Zdarzenie zostało nagrane na telefony komórkowe i zamieszczane w mediach społecznościowych. Po tym, jak sprawą zainteresowała się dolnośląska policja, film został jednak usunięty.

Kinga Duda już nie pracuje w prestiżowej kancelarii. Media dotarły do interesujących faktówKinga Duda już nie pracuje w prestiżowej kancelarii. Media dotarły do interesujących faktówCzytaj dalej

Głogów. "Uczeń okazał skruchę"

Dyrekcja szkoły wezwała rodziców 18-latka, który przyniósł dla placówki atrapę pistoletu. – Złamany został regulamin szkoły, a uczeń był pełnoletni. Uczeń okazał skruchę, przepraszał. Tłumaczył się, że to był tylko głupi żart. Wcześniej nie było z nim problemów wychowawczych. Został ukarany naganą – powiedział cytowany przez tygodnik "Wprost" Paweł Korzeń, dyrektor ZSP. Uczeń ma przeprosić poszkodowanego nauczyciela. W klasie odbyła się też specjalna lekcja wychowawcza.

Jak dotąd nie wiadomo, czy za chuligański wybryk chłopak poniesie inne konsekwencje. W rozmowie z Polsat News Bogdan Kaleta z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie zapewnił, że funckjonariusze "weryfikują informacje".

ZOBACZ TAKŻE:

1. Użytkownicy diesli mogą być naprawdę źli. Będą poważnie przepłacać za ropę

2. LOT podjął decyzję ws. lotów do Chin. Nalegało wielu Polaków

3. Zły czas dla Patryka Jakiego. Policja weszła do mieszkania jego brata, usłyszał zarzuty

4. Tomasz Sekielski nie wytrzymał. Kurski straci nerwy widząc, co wymyślił

5. Nastolatka walczy o życie żubra. Wydano na niego wyrok, każdy może pomóc

6. Sytuacja jest poważna, mała córeczka gwiazdora disco polo w szpitalu. "Prosimy o modlitwę"