. Źródło: Brak
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 21 Marca 2020

Nie żyje mężczyzna, który przebywał w domowej kwarantannie. Tragiczne odkrycie

Głogów: Mężczyzna, który przebywał w domowej kwarantannie przy ulicy Kopernika nie żyje. Okoliczności jego śmierci są wyjaśniane.

Głogowscy funkcjonariusze nadzorowali przebieg domowej kwarantanny, w której przebywał mężczyzna, podejrzany o zakażenie koronawirusem. W pewnym momencie kontakt z nim się urwał.

Galerie handlowe będą działać zupełnie inaczej. Właśnie w życie wchodzi nowe rozporządzenieGalerie handlowe będą działać zupełnie inaczej. Właśnie w życie wchodzi nowe rozporządzenieCzytaj dalej

Policja skierowała na miejsce straż. Ta niestety dokonała tragicznego odkrycia.

Głogów: Nie żyje mężczyzna, który przebywał w domowej kwarantannie

Lekarz stwierdził zgon mężczyzny, którego ciało znaleziono w mieszkaniu. Na ten moment nie ma pewności co było przyczyną jego śmierci.

– Nie wiadomo jeszcze jaka była przyczyna jego śmierci. Mężczyzna czekał na przeprowadzenie testów, więc nie wiadomo, czy był zakażony koronawirusem – mówi starosta głogowski Jarosław Dudkowiak dla portalu naszemiasto.pl.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Przez pandemię przełożą Wielkanoc? Watykan wydał specjalne zalecenia, dla wielu katolików będą ogromnym ciosem
2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu

To pierwszy tego typu przypadek w Polsce. Okoliczności śmierci mężczyzny będą wyjaśniane a ostatecznie potwierdzi je sekcja zwłok. Z informacji zebranych przez lokalny portal wynika, że był poważnie chory.

– Apeluję do władz o wykonywanie jak największej ilości testów. Nie może być tak, że osoby, które nie mogą jechać do szpitala zakaźnego, czekają kilka dni na wykonanie badania. To dla nich też dodatkowy stres – dodaje na łamach portalu Dudkowiak.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skoczek narciarski wyjechał na wakacje mimo epidemii. Fani oburzeni, nie pozostawili na nim suchej nici (FOTO)
  2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka
  3. Naukowcy odkryli właśnie nowe, nieznane dotąd objawy zakażenia. Niepokojące informacje
  4. Porażające słowa Jarosława Kaczyńskiego: "Wybory prezydenckie nie zostaną przełożone"
  5. Czy to rozsądne zachowanie? Ksiądz spowiada wiernych na parkingu w Maryland
  6. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News