"Gliniarze" Polsat Monika Miller. Polsat/YouTube/Gliniarze/22.08.20/Screen
Źródło: Polsat/YouTube/Gliniarze/22.08.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 4 Września 2020

Monika Miller zaczyna nową karierę, nikt się nie spodziewał. Czy dziadek będzie dumny?

"Gliniarze" Polsatu z nową aktorką, Moniką Miller. Leszek Miller ma kolejne powody do dumy. Jego wnuczka od wielu lat rozwija się w wielkim świecie show-biznesu. Niestety, wokół jej nowej roli narosły już pierwsze kontrowersje. Część internautów zarzuca tancerce, że angaż załatwił jej dziadek.

Świat show-biznesu daje możliwości rozwoju na wielu płaszczyznach. Na ścianki uczęszczają prezenterzy, dziennikarze, aktorzy, wokaliści, tancerze, a nawet kucharze. Jednym z odkryć pod względem niepodważalnego talentu muzycznego i aktorskiego jest Monika Miller. W ostatnim czasie wnuczka premiera otrzymała rolę w serialu "Gliniarze". Produkcja Polsatu umożliwiła wokalistce dalszy rozwój swoich zainteresowań. Rola w programie paradokumentalnym stanowi dla niej nowe, a przede wszystkim ciekawe wyzwanie.

Hit w TVP, kolejny specjalista w niezwykłym wydaniu. Internauci dopatrzyli się pewnego szczegółu i nie mogą powstrzymać śmiechuHit w TVP, kolejny specjalista w niezwykłym wydaniu. Internauci dopatrzyli się pewnego szczegółu i nie mogą powstrzymać śmiechuCzytaj dalej

"Gliniarze" Polsatu z Moniką Miller. Leszek Miller załatwił jej angaż? Aktorka komentuje

Przypomnijmy, że artystka została przedstawiona opinii publicznej przez Leszka Millera. Były premier kilka lat temu opublikował jej zdjęcie w mediach społecznościowych. Chwilę później aktorka była już znana niemal całej Polsce. Monika Miller wciąż udziela wielu wywiadów, w których otwarcie mówi o swoich problemach. Zdardziła między innymi, że zmagała się z zaburzeniami odżywiania. Była też prześladowana przez swoich rówieśników ze szkolnej ławki. Wbrew krytyce gwiazda wciąż się rozwija. Tym razem uzyskała możliwość pracy na planie programu "Gliniarze" emitowanego przez Polsat.

Uwaga TVN: Niewyobrażalnie wykorzystał uczennicę podstawówki. Uwaga TVN: Niewyobrażalnie wykorzystał uczennicę podstawówki. "Obiecywał jej ślub"Czytaj dalej

W ostatnim czasie nieprzychylni komentatorzy zarzucali wokalistce przywileje, które ma zapewniać jej Leszek Miller. Zdaniem złośliwców to właśnie on miał "załatwić" jej rolę w produkcji Polsatu. W rozmowie z "Plotkiem" aktorka z programu "Gliniarze" zdementowała narastające spekulacje. - Poszłam na casting razem z innymi osobami, które chciały spróbować swoich sił w serialu. Grałam wcześniej małą rolę w tylko jednym filmie, więc byłam troszkę zdenerwowana, ponieważ teksty były dużo obszerniejsze - opowiada Monika Miller. Jak sama wskazuje, postawiła przede wszystkim na naturalność. Ujawniła, że została przyjęta z niezwykłą serdecznością przed ekipę realizującą "Gliniarzy".

DZISIAJ GRZEJE:
1. Kuchenne rewolucje przekroczyły granice? Gessler rzucała jedzeniem, padły obraźliwe słowa
2. Niestety, córka potwierdziła niezwykle smutną wiadomość o Beacie Tyszkiewicz. Gwiazda niedawno opowiadała o swojej diecie, wzbogaciła jadłospis o wyjątkowy produkt

"Gliniarze" Polsatu zapewniają Monice Miller dobre warunki pracy. - Postawiłam na naturalność. Starałam się wcielić w rolę jako aktualna postać. Okazało się, że wcale nie było tak źle, jak myślałam, że może być. Ekipa na planie była bardzo miła, dzięki czemu atmosfera nie była stresująca - tłumaczy aktorka w rozmowie z "Plotkiem". Wskazała też, że nie przejmuje się hejtem. Tłumaczyła, że doświadcza go już od najmłodszych lat. - Im bardziej zarzucali mi brak talentu i inteligencji, tym ciężej pracowałam nad sobą - ujawnia redaktorom "Plotka".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W Biedronce kupisz 3 produkty, a zapłacisz znacznie mniej. Można mieszać dowolnie
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

Źródło: [Plotek]