Gienek Loska "X Factor" "Mam Talent". (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 21 Sierpnia 2020

Gienek Loska i stan jego zdrowia, wszyscy się bali. Relacja żony, przeszłość oraz parę konkretów, których wielu nie wiedziało

Gienek Loska, zwycięzca "X factor" i uczestnik "Mam talent" od długiego czasu walczy z poważną chorobą. Współpracownicy muzyka gromadzą pieniądze na jego rehabilitację. Żona wokalisty również odpowiedziała na spekulacje, jakie powstały wokół sytuacji, z jaką zmaga się jej bliscy.

Fenomenalne występy artysty mogliśmy obserwować w wielu produkcjach TVN-u oraz TVP. Mało kto wie, że Gienek Loska brał udział nie tylko w "Mam talent" i "X factor". Pierwsze kroki stawiał jeszcze w "Szansie na sukces". Nie każdy recenzent docenił jego umiejętności i zdolności wokalne. Swoją sławę zdobył głównie dzięki programom typu talent-show, gdzie z łatwością przechodził przez niełatwe etapy rywalizacji. O ciężkim stanie zdrowia artysty oraz licznych niejasnościach opowiedziała jego ukochana żona. 

TVP z gigantycznymi problemami? Internauci alarmują, zadziwiające doniesieniaTVP z gigantycznymi problemami? Internauci alarmują, zadziwiające doniesieniaCzytaj dalej

Gienek Loska, zwycięzca "X factor" i uczestnik "Mam talent" walczy o zdrowie

Przypomnijmy, że w 2018 roku Gienek Loska trafił do szpitala w Branowicach, gdzie przeszedł poważną operację. Trwała aż 11 godzin. Lider bandu doznał rozległego wylewu krwi do mózgu. Od tego czasu został zmuszony do zawieszenia wszelkiej aktywności w branży muzycznej oraz życiu publicznym. 1 marca, na Facebooku powstała zbiórka pieniędzy na rzecz twórcy.  "Gienek jest ciężko chory, wymaga całodobowej opieki, wsparcia rehabilitacyjnego, żywienia medycznego, pełnej pielęgnacji, a co za tym idzie - wielu preparatów, leków i środków czystości" - czytamy w komunikacie do fanów i sympatyków uczestnika wielu talent-show.

„5 maja 2018 roku, odwiedzając mamę na Białorusi, Gienek doznał rozległego wylewu krwi do mózgu i został zoperowany w szpitalu w Baranowiczach dopiero po 11 godzinach. Po tej operacji jeszcze się nie wybudził. Teraz jest już w domu, ale u mamy w Białooziersku na Białorusi. (...) Jeszcze nie ma możliwości i wyraźnych wskazań medycznych na transport do Polski, choć jest to intensywnie sprawdzane”, pisano na stronie Fundacji.

Filmik z tańcem Kingi Dudy podbija internet. O córce prezydenta wypowiedzieli się także jej znajomi ze szkołyFilmik z tańcem Kingi Dudy podbija internet. O córce prezydenta wypowiedzieli się także jej znajomi ze szkołyCzytaj dalej

W rozmowie z "Onetem" żona zwycięzcy "X factor" wyjaśniła, że Gienek Loska nie leży już w śpiączce. Wyjaśniła, że znajduje się w poważnym stanie neurologicznym, który zaburza jego funkcjonowanie. - Gieny nie trzeba budzić, jego trzeba rehabilitować. Jego stan neurologiczny jest poważny, ale on słucha, słyszy, porozumiewa się z nami oczami. A jak mruga, to tak pięknie. To bardzo wzruszające, że tak się do tego przykłada. Odpowiada w ten sposób na tyle, na ile może - opowiada partnerka wokalisty dla "Onetu". Gienek Loska znajdował się w śpiączce przez wiele miesięcy, jednak dziś nie może się kontaktować ze światem. 

Gienek Loska opuścił rodzinne gniazdo, gdy miał zaledwie 17 lat. Choć pochodził z dobrego domu, który niejednokrotnie wspominał z przejęciem, był żądny sławy i przygód.

„Byłem młody, niemądry, żądny sławy, wielkich pieniędzy. Wszystko to mi się śniło. Nie zdawałem sobie sprawy z niebezpieczeństw. A Polska to był Zachód, kolorowy zawrót głowy. Ja uciekłem więc na Zachód i zostałem. Już nie było powrotu”, mówił Krystynie Pytlakowskiej.

DZISIAJ GRZEJE: 1. TVP właśnie poinformowało, nie żyje polski polityk. Kondolencje napływają ze wszystkich stron
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Mieszkasz nawet na ostatnim piętrze bloku, a i tak będziesz płacił ubezpieczenie od powodzi. Absurdalny przepis straszy Polaków

Gienek Loska, zwycięzca "X factor" i uczestnik "Mam talent" wciąż walczy o swoją przyszłość. Wspierają go w tym jego sympatycy, bliscy oraz media. "Jego stan neurologiczny jest w dalszym ciągu bardzo poważny, ale Gienek cały czas walczy, a my z nim. Do tej walki potrzebujemy wsparcia, także finansowego. Potrzebujemy Waszego wsparcia, każdego z Was. Jeśli więc chcesz pomóc Gienkowi, przekaż 1% swojego podatku na ten cel. To dla Niego wielka sprawa" - przekazywali współpracownicy Loski na Facebooku. Pełną treść apelu oraz informacje o możliwości wsparcia znajdziecie pod tym LINKIEM. O artystę dba również Polska Fundacja Muzyczna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus w warszawskiej szkole. Zakażeni pracownicy placówki
  2. Błąd na kolekcjonerskich banknotach NBP. Czy takie banknoty są ważne?
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Skandaliczne zachowanie polskiego aktora na plaży. Jego słowa nie mieszczą się głowie. Teraz się tłumaczy

Źródło: [Onet]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!