Gienek Loska "X Factor" "Mam Talent". YouTube/Włodzimierz Borkowski/25.07.13/ScreenŹródło: YouTube/Włodzimierz Borkowski/25.07.13/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 12 Września 2020

Dawne nagranie Gienka Loski doprowadza do łez. Niewielu pamięta go na początku kariery

Gienek Loska, uczestnik "Mam talent!" i zwycięzca "X Factor" nie miał łatwego życia. Chwilę po jego śmierci opublikowano zaskakującą relację o dzieciństwie wokalisty. Artysta zaczynał od zera. Występy uliczne zaprowadziły go na deski największych scen w Europie.

Od kilku dni polskie media przekazywały wiadomości na temat śmierci Gienka Loski oraz jego życia. Każdy, kto interesował się działalnością muzyka wie, że Loska nigdy nie miał łatwego życia. Muzyk występował w największych produkcjach typu talent-show. Jego uzdolnienia muzyczne mogliśmy obserwować z "X Factor", "Mam talent!" oraz w "Szansie na sukces". Niestety, Polska Fundacja Muzyczna podała informacje o śmierci wokalisty. Gienek Loska odszedł z naszego świata w wieku 45 lat. 

wtv.pl - portal informacyjny"Wchodzenie do d*** Jacka Kurskiego". Kultowy dziennikarz niedawno przeszedł do TVP, teraz szokujeCzytaj dalej

Gienek Loska, uczestnik "Mam talent!" i "X Factor" zaczynał od zera

Wylew krwi do mózgu, śpiączka oraz choroba neurologiczna nie były pierwszymi poważnymi problemami zdrowotnymi Gienka Loski. Jeszcze przed 2018 rokiem do mediów docierały doniesienia o problemach z alkoholem uczestnika "Mam talent!" i "X Factor". Artysta mógł też szczycić się słuchem absolutnym, choć nie dosłyszał na jedno ucho. Polska Fundacja Muzyczna informowała, że chwilę przed śmiercią stan Gienka Loski znacznie się poprawiał. Wokalista zaczął nawet nawiązywać kontakt z bliskimi.

Prowadząca Prowadząca "Pytanie na śniadanie" zdradziła kulisy pracy w TVP. Co tak naprawdę działo się na planie serialu?Czytaj dalej

Uczestnik "Mam talent!", "X Factor" ma na swoim koncie trzy płyty oraz koncerty w całej Europie. Swoją sławę zyskał między innymi dzięki produkcjom "X Factor" i "Mam talent!". Artysta pierwsze kroki stawiał na ulicy. Stawał z kapeluszem na środku chodnika i prezentował swoje zdolności spacerowiczom. Jeden z jego występów ulicznych został opublikowany na platformie YouTube. Widzimy na nim uśmiechniętego i beztroskiego Gienka Loskę, który budzi zachwyt wśród słuchaczy. 

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Blokady na Atlantyku, fatalne prognozy. Zima w Polsce ma być inna niż zwykle, dobrze dla owoców?
 

Gienek Loska nie chciał wiecznie prezentować swojej muzyki na ulicy. już Magazyn "Viva" wskazuje, że Gienek Loska nadużywał alkoholu, co znacznie wpłynęło na jego zdrowie. - Piliśmy wszystko, co się paliło. A co się nie paliło, podpalaliśmy i piliśmy. W końcu kapela zaczęła napierać na mnie, żebym przystopował, bo jakość mojego śpiewu poszła w dół - opowiadał zmarły w jednym z wywiadów. W 2003 roku porzucił swój zespół dla żony Agnieszki, która trwała przy chorym aż do samego końca. Artysta został pochowany na terenie Białorusi w swojej rodzinnej miejscowości. Pochówek został zorganizowany w dniu śmierci wokalisty.

Prowadząca Prowadząca "Pytanie na śniadanie" zdradziła kulisy pracy w TVP. Co tak naprawdę działo się na planie serialu?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny podatek ze srogą podwyżką od przyszłego roku. Mało kto ma szansę uniknąć opłaty
  2. Właśnie się zaczęło, Tłumy ludzi na ulicach. Niezbędna była pomoc ratowników medycznych
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie 

Źrodło: [O2.pl]