"Fryzjer w czasie pandemii". Wałęsa pochwalił się wizytą w salonie.. (zdj.il) Piotr Molecki/East NewsŹródło: (zdj.il) Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 18 Maja 2020

Lech Wałęsa skorzystał z pierwszych godzin odmrożenia części usług. Pokazał prywatne zdjęcia

"Fryzjer w czasie pandemii", takimi słowami były prezydent pochwalił się pierwszą od tygodni wizytą w zakładzie. Lech Wałęsa, podobnie jak ogromna część Polek i Polaków, czekał na kolejny etap odmrożenia gospodarki, zgodnie z którym ponownie otwarte zostały punkty usługowe.

Wchodzący w życie wraz z 18 maja trzeci etap odmrażania gospodarki wprowadził szereg zmian. Ponownie otwarto m.in. restauracje, z zaznaczeniem, że ilość gości nie może przekroczyć jednej osoby przypadającej na cztery metry kwadratowe powierzchni sali.

Zwiększono również limit pasażerów w transporcie publicznym oraz ilość osób mogących przebywać w miejscach kultu religijnego. Trzeci z czterech etapów zaproponowanych przez rząd zakłada także tzw. "odmrożenie" sportu, tj. umożliwienia przeprowadzania treningów na świeżym powietrzu.

Ważna deklaracja Łukasza Szumowskiego. Chodzi o obowiązek noszenia maseczek, czekają nas zmiany?Ważna deklaracja Łukasza Szumowskiego. Chodzi o obowiązek noszenia maseczek, czekają nas zmiany?Czytaj dalej

Fryzjer odwiedzony przez Lecha Wałęsę

Rzecz jasna, jednym z głównych elementów wchodzących dziś w życie zmian jest ponownie otwarcie zakładów kosmetycznych oraz fryzjerskich. Skorzystaniem z usług tych ostatnich postanowił pochwalić się prezydent Wałęsa.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jest najnowsza prognoza zagrożeń IMGW. Nadchodzi poważne załamanie pogody, lepiej się przygotować
2. Grillowanie w tym jednym miejscu z bardzo surową karą. Grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności

"Fryzjer w czasie pandemii", czytamy na Facebooku legendy Solidarności. Wałęsa opublikował zdjęcie, na którym, jak wskazuje Wirtualna Polska, widzimy także Ryszarda Kriszena, który strzyże byłego prezydenta od lat '70 ubiegłego wieku.

Na jednej z fotografii obaj mężczyźni noszą zalecane przez ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego maseczki ochronne. Na drugim zdjęciu panowie nie zakryli jednak nosa oraz ust, na co zwróciła uwagę część komentujących wpis użytkowników Facebooka.

Lech Wałęsa z wizytą u fryzjera

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Ważna zmiana dla wielu Polaków. Niektórzy nie będą musieli poddawać się 14-dniowej kwarantannie
   2. Przeraźliwa wizja Jackowskiego. Już się zaczęło. Jasnowidz powiedział co stanie się w Warszawie
   3. TVP nie przepuściło tematu filmu Sekielskich. Materiał “Wiadomości” może bulwersować
   4. Mocne opinie Polaków po filmie Sekielskich. Badanie nie pozostawia złudzeń
   5. Emocjonalne słowa księdza na mszy o “Zabawie w chowanego”. Wszystko się nagrało, wielu będzie zadziwionych
   6. Tysiące Polaków będzie rozczarowanych 1000+ na wakacje. Porażająca opinia eksperta

Źródło: facebook/Lech Wałęsa / wp.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News