Franek Broda od jakiegoś już czasu krytykuje rząd swojego wuja, Mateusza Morawieckiego. Co zrobił tym razem? Nie ma litości dla prezydenta.. (zdj. il.) Facebook/Franek BrodaŹródło: (zdj. il.) Facebook/Franek Broda
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 22 Czerwca 2020

Siostrzeniec Mateusz Morawieckiego w ostrych słowach komentuje spot PiS. Skwitował Dudę, co na to wujek?

Franek Broda, czyli siostrzeniec premiera Mateusza Morawieckiego, jest dobrze znany ze swojej krytyki wobec rządu swojego wuja. Wielokrotnie już krytykował PiS i działania polityków tej partii. Poglądy nastolatka znacznie różnią się od poglądów prezentowanych przez obóz władzy i samego jego wujka. 17-latek nie kryje się z tym, co myśli i chętnie zabiera głos publicznie. Co zrobił tym razem?

Franek Broda, siostrzeniec Mateusza Morawieckiego, odpowiedział na spot wyborczy kandydata z ramienia PiS, czyli prezydenta Andrzeja Dudy, ubiegającego się o reelekcję w zbliżających się wyborach prezydenkich. Upust swoich myśli i negatywnych uczuć względem prezydenta dał w krótkim nagraniu. W sposób dobitny pokazał w nim, co uważa o głowie państwa i jakie wiąże z nim nadzieje. Jest to reakcja na spot PiS.

Szpital pilnie powiadomił prokuraturę. Znany polski dziennikarz zmarł w tajemniczych i budzących wątpliwości okolicznościachSzpital pilnie powiadomił prokuraturę. Znany polski dziennikarz zmarł w tajemniczych i budzących wątpliwości okolicznościachCzytaj dalej

Franek Broda krytykuje rząd swojego wuja, premiera Morawieckiego. Co zrobił tym razem? Nie ma litości dla prezydenta

Franek Broda swoje wymowne i prześmiewcze nagranie zamieścił w mediach społecznościowych. Wymienia w nim wszelkie błędy, porażki i wpadki prezydenta oraz stawia mu liczne zarzuty. - Cześć Andrzej, z tej strony Europa - słyszymy na wstępie w nagraniu, gdzie kolejno w sposób ironiczny punktowane jest to, co nie podoba się Frankowi z prezydencie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wielki strajk, ludzie wyszli na ulice. Awantura, rozległy się krzyki: "Mamy dość. Episkopat do więzienia"
2. Wiadomość z Chin, jakiej nie spodziewał się nikt. Czy dokonali właśnie przełomu dla całego świata?

Siostrzeniec premiera Morawieckiego w nagraniu stwierdza, że prezydent Duda nie dopuszcza do siebie myśli europejskiej i słabo reprezentuje Polskę. Pozostał także bezlitosny co do angielszczyzny Dudy oraz poruszył sprawę kontrowersji wokół Konstytucji, która - zdaniem wielu - przestrzegana jest przez PiS w sposób pozostawiający wiele do życzenia. - Jak dobrze wiemy, jesteś ambitny i pracowity. Przykro nam tylko, że Konstytucji się jeszcze nie umiesz nauczyć, a przecież coś przysięgałeś - mówi Franek Broda.

W końcowej części nagrania dowiadujemy się, jakie Franek Broda wiąże nadzieje z prezydentem Andrzejem Dudą. Nie należą one do zbyt pozytywnych dla prezydenta. 17-latek wyraźnie daje do zrozumienia, że jego największą nadzieją, jeśli chodzi o Andrzeja Dudę, jego prezydenturę i dalsze działania, może być jedynie jego dymisja.

Prześmiewcze nagranie siostrzeńca Mateusza Morawieckiego tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 1400 zł dla bezrobotnych na 3 miesiące. ZUS tłumaczy, jak ubiegać się o pieniądze
  2. Prześliczna Karolina pędziła motocyklem na solarium. Tragiczna śmierć. Nie żyje
  3. Przerażające odkrycie służb na południu Polski. Ciało było w stanie zaawansownego rozkładu
  4. Poczta Polska i absurdalny wydatek na worki za 5 mln zł? Dziwne tłumaczenia w oświadczeniu
  5. Z kranu zamiast wody popłynęło szambo. Fatalna awaria pod samą Warszawą
  6. Po co nam pszczoły, skoro mamy bańki mydlane. Nowy sposób zapylania kwiatów

Źródło: NaTemat.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News