Francja. Uzbrojony mężczyzna widziany w dzielnicy biznesu pod Paryżem.. twitter/@lhistoriquepsgŹródło: twitter/@lhistoriquepsg
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 30 Czerwca 2020

[AKTUALIZACJA] Zamknięto stację metra, poszukiwany był mężczyzna z bronią automatyczną. Akcja pod Paryżem zakończona

Francja, w szczególności zaś okolice Paryża, zostały sparaliżowane przez wiadomość o uzbrojonym mężczyźnie, który zaopatrzony w kuloodporną kamizelką był widziany w największej europejskiej dzielnicy biznesu – znajdującej się pod Paryżem La Defense, podaje RMF FM. Akcję odnalezienia napastnika prowadzą policjanci wspomagani przez wojsko.

Portal rmf24.pl wskazuje, że początkowo służby rozpoczęły ewakuację ludzi zgromadzonych w galerii handlowej znajdującej się w rejonie, w którym widziano uzbrojonego mężczyznę. Jak czytamy, strategię tę zmieniono, każąc pozostałych w budynku klientom nie opuszczać jego terenu. Zakaz wyjścia na zewnątrz maja również uczniowie pobliskich szkół oraz pracownicy biurowców.

Mam talent znika z anteny TVN. Marcin Prokop poprowadzi zupełnie inny programMam talent znika z anteny TVN. Marcin Prokop poprowadzi zupełnie inny programCzytaj dalej

Francja. Panika pod Paryżem

W ramach przedłużających się poszukiwań niezidentyfikowanego napastnika zamknięto również okoliczną stację metra. Jak podaje RMF FM, służby nakazały kolejno pasażerom wychodzić na zewnątrz, trzymając w górze podniesione ręce tak, by ułatwić odnalezienie mężczyzny. U żadnej z podróżujących osób nie zauważono jednak broni.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Może być niebezpiecznie, anomalie pogodowe i dziwne burze. Piorun poraził nagle trzy osoby
2. Góra, której od wieków nie mogą zobaczyć kobiety. Absurdalna tajemnica

Z najnowszych informacji wynika, że nieznany napastnik nadal nie został odnaleziony. Świadkowie mówią, że poza bronią automatyczną, którą trzymał w dłoni, ubrany był on również w kamizelkę kuloodporną, co sugerowało co najmniej wrogie nastawienie mężczyzny.

Aktualizacja. 13:10

Przed kilkoma minutami brytyjski dziennik "Daily Mail" poinformował, że wobec braku śladu po broni służby zakończyły już prowadzone w podparyskiej dzielnicy poszukiwania. Miejscowi mają wkrótce otrzymać pełną dowolność poruszania się regionie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prawie 18 tys. Polaków już niebawem otrzyma ważne wezwania. Będą zaskoczeni
  2. Duża akcja CBŚP w Warszawie. Pościg, ogromny huk, uszkodzone samochody. Co tam się stało?
  3. Może być niebezpiecznie, anomalie pogodowe i dziwne burze. Piorun poraził nagle trzy osoby
  4. Pierwsza dama mogła się bardziej postarać? Czy trzy słowa są wystarczającym komentarzu po kilku latach milczenia?
  5. Stanisław Żółtek znów odpłynął? Powiedział kilka zaskakujących słów, których nikt się nie spodziewał
  6. MSWiA pracuje nad nowym mandatem. 5 mln Polaków może zostać ukaranych wysoką kwotą

Źródło: rmf24.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News