Filip Chajzer doczekał się własnego czasownika. Swoją osobą zainspirował twórców słownika slangu i mowy potocznej.
Źródło: facebook.com/ChajzerFilip
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 8 Stycznia 2020

Filip Chajzer zainspirował twórców słownika. Będzie wściekły

Filip Chajzer doczekał się własnego czasownika. Swoją osobą zainspirował twórców słownika slangu i mowy potocznej. Nowy czasownik "chajzerować" właśnie zadebiutował w słowniku slangu miejskiego. Niestety dziennikarz raczej nie będzie miał powodów do radości i dumy. Co oznacza "chajzerować"?

W wolnym tłumaczeniu "chajzerować" oznacza zrobić coś złego czy żenującego, a następnie próbować przykryć to czymś dobrym, próbować się wybielić innym czynem lub nieustannie usprawiedliwiać swoje naganne zachowanie. Wszystko to za sprawą licznych wybryków Filipa Chajzera i kontrowersji wokół jego osoby.

Dziennikarz TVP odleciał. Dziwny wywód na temat seksu i stron dla dorosłychDziennikarz TVP odleciał. Dziwny wywód na temat seksu i stron dla dorosłychCzytaj dalej

Filip Chajzer doczekał się własnego czasownika w słowniku!

Filip Chajzer ma na swoim koncie wiele wybryków i wielokrotnie zaliczał różne wpadki w mediach, np. obmacując kobiety na ulicy w odcinku jednego z telewizyjnych programów, lub dla żartu udając atak paniki na wizji programu "Dzień Dobry TVN", o czym było bardzo głośno. Jednak gdy tylko spotyka się z krytyką, reaguje na to w dość specyficzny sposób, który stał się dla wielu osób śmieszny, a nawet irytujący. Próbuje za wszelką cenę wytłumaczyć się ze swojego zachowania, wpadki i często na siłę próbując przykryć to czymś innym, dobrym - wybielić się, ocieplić swój wizerunek. Ma też trudności w przyznaniu się do błędu i zdobycia się na proste, szczere przeprosiny.

Oczywiście Filip ma zarówno wielu przeciwników, jak i zwolenników, jednak ci pierwsi mocno dają mu się we znaki i zalewają jego osobę falą krytyki za pośrednictwem Internetu i mediów społecznościowych, domagając się na przykład nawet usunięcia go z roli prowadzącego "Dzień Dobry TVN".

Teraz, w sposób nieco zabawny, twórcy słownika slangu i mowy motocznej, inspirując się Chajzerem i jego poczynaniami, wpadli na pomysł stworzenia nowego czasownika. Pojawiło się tam słowo "chajzerować" oraz także "chajzerowskie przeprosiny".

miejski.pl/slowo-Chajzerowa%C4%87

miejski.pl/slowo-Chajzerowskie+przeprosiny

ZOBACZ TAKŻE:

1. Nielegalny proceder, który wciąż dzieje się w górach. Polacy nie wiedzą, na jakie ryzyko się narażają

2. Nieleczony kaszel może prowadzić do poważnych chorób. Nie powinniśmy go bagatelizować

3. Skandaliczne słowa gwiazdora disco polo o pożarach w Australii. Jak w ogóle na to wpadł?

4. Dziennikarz "Gazety Wyborczej" został dotkliwie pobity. Trafił do szpitala

5. Pod osłoną nocy doszło do ataku na bazę wojskową. Co ze stacjonującymi w Iraku Polakami?

6. Magda Gessler zrobiła im rewolucję, a potem wbiła nóż w plecy? Ludzie są oburzeni, największy skandal w okolicy