Filip Chajzer. Beata Zawadzka/East NewsŹródło: Beata Zawadzka/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 28 Stycznia 2020

Czy TVN podjął taką decyzję na złość widzom? Filip Chajzer ma zastąpić jednego z najpopularniejszych dziennikarzy

Filip Chajzer nie ma dobrej passy wizerunkowej, o czym pisaliśmy ostatnio już kilkukrotnie. Zwieńczeniem "wybryków" prezentera był fakt, iż to właśnie jemu cały odcinek prześmiewczego vloga poświęcił niezwykle popularny youtuber, Gargamel. Choć jednym głosem z większością internautów wytknął Chajzerowi brak taktu, pokory i umiejętności przepraszania za błędy, TVN zdaje się być głuchy na opinie publiki.

Media obiegła wiadomość, że to właśnie dziennikarz, od którego nazwiska ukłuto już nawet pejoratywny przymiotnik ma zastąpić swojego znacznie popularniejszego kolegę po fachu. Miejsce stającego w wyścigu po fotel prezydencki, Szymona Hołowni w Mam Talent zająć ma właśnie Chajzer.

Ojczym zapomniał wykasować nagrania, kiedy sprzedawał telefon. Sąsiedzi jak zawsze nic nie słyszeliOjczym zapomniał wykasować nagrania, kiedy sprzedawał telefon. Sąsiedzi jak zawsze nic nie słyszeliCzytaj dalej

Na temat zastępstwa Hołowni spekulowano już od dłuższego czasu. Trudno było jednak dobrać prezentera bądź prezenterkę, który razem z Marcinem Prokopem tworzyłby tak zgrany duet. Doniesienia dziennika Fakt są niepocieszające dla wielu odbiorców.

Filip Chajzer poprowadzi Mam Talent?

- Na razie mówi się tylko o Filipie, który idealnie nadaje się do programów rozrywkowych. Były już pierwsze rozmowy w tej sprawie z produkcją. Wszystko układa się idealnie, bo poza Dzień Dobry TVN Filip nie ma teraz innego programu, a widzowie lubią go oglądać - zdradził informator Faktu.

By nie wyliczać po raz kolejny wpadek Chajzera, przypomnimy że już kiedyś objął stanowisko prowadzącego program TVN-u. Była to Hipnoza, format przedstawiający wyreżyserowane, w domyśle zabawne zachowania osób wprowadzonych w tytułowy stan. Oglądalność spadała z odcinka na odcinek a telewizja w trakcie emisji była wyprzedzana przez niemal wszystkich swoich konkurentów.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Przepadły pieniądze na 500 plus. Wypłaty świadczenia zagrożone

2. Kolejne podejrzenie koronawirusem w Polsce. Kobieta w szpitalu, wróciła z Chin

3. Niech nam ktoś powie, że tylko śnimy. Rozważają zakaz rozwodów w Polsce

4. Politycy chcieli przepchnąć uchwałę przeciwko LGBT. Udało się, ale pomylili skróty

5. Tadeusz Rydzyk przekroczył granicę smaku. Ordynarne słowa i groźby

6. 14-latek bezlitośnie zabił macochę. Wcześniej wypowiedział przyprawiające o ciarki słowa, ale wszyscy je zignorowali

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News