Filip Chajzer odpowie za swoje naganne zachowanie na wizji. Wpłynęły skargi do KRRiT. facebook.com/ChajzerFilip
Źródło: facebook.com/ChajzerFilip
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 6 Grudnia 2019

KRRiT potwierdza informacje o skargach na Filipa Chajzera. Dziennikarz poniesie konsekwencje swojego zachowania

Filip Chajzer, który zasłynął ostatnio udawaniem ataku paniki na wizji w "Dzień Dobry TVN", co oburzyło opinię publiczną, odpowie za swoje naganne zachowanie. Wpłynęły liczne skargi na prezentera. Potwierdza to rzecznik KRRiT.

Rzecznik Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji potwierdza, że wpłynęły skargi na zachowanie Filipa Chajzera. Prezenter prawdopodobnie poniesie konsekwencje swojego zachowania. Wszystko to za sprawą wydarzeń sprzed tygodnia. Bowiem Filip Chajzer na wizji w trakcie programu "Dzień Dobry TVN" pod koniec rozmowy z psycholog Marią Rotkiel, dotyczącej problemu osób z zaburzeniami psychicznymi, sparodiował atak paniki. Wyglądało to, jak zwyczajne nabijanie się z chorych i było zdecydowanie nie na miejscu. Sprawa odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych, Chajzera zalała fala krytyki, a w sieci i na Facebooku pojawił się apel do TVN-u o usunięcie prezentera z wizji.

Filip Chajzer adresatem przeszywającego listu. Ostateczny cios, wymierzony w dziennikarzaFilip Chajzer adresatem przeszywającego listu. Ostateczny cios, wymierzony w dziennikarzaCzytaj dalej

Filip Chajzer ma kłopoty

Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło aż 18 skarg na Filipa Chajzera. Taką informację przekazała Onetowi rzeczniczka prasowa z Biura Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji - Karolina Czuczman.

- "Do KRRiT wpłynęło 18 skarg od osób indywidualnych. Zgodnie z przyjętymi procedurami KRRiT zwróci się do nadawcy o materiały oraz stanowisko względem zarzutów zawartych w skargach" - powiedziała rzeczniczka KRRiT.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Pomnik Lecha Kaczyńskiego zbezczeszczony? Kuriozalna sytuacja

2. Smog w Krakowie jest niewyobrażalny. Nie da się oddychać

3. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"

4. Koty tylko na smyczy? Europa rozważa wdrożenie nowego prawa

5. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz

6. Polsat podaje porażające szczegóły tragedii, w której zginął Janusz Dzięcioł. Wyjątkowo straszna śmierć