Filip Chajzer tym razem podszedł poważnie do delikatnego tematu rozmowy.. facebook.com/ChajzerFilipŹródło: facebook.com/ChajzerFilip
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 10 Grudnia 2019

Filip Chajzer poprowadził program o depresji w DDTVN. Odpowiedź stacji na jego skandaliczne zachowanie?

Filip Chajzer, który zasłynął ostatnio sparodiowaniem ataku paniki w DDTVN, kpiąc tym samym z chorych,ponownie wystąpił w roli prowadzącego przy trudnej tematyce. Czy tym razem prezenter umiał zachować się poważnie i adekwatnie do tematu rozmowy?

Wygląda na to, że "Dzień Dobry TVN" zdecydowało się zareagować na głośną aferę, związaną z udawaniem "ataku paniki" przez Chajzera na wizji, co wywołało skandal i oburzenie wśród opinii publicznej. Otóż w programie ponownie poruszono trudny i delikatny temat - tym razem dotyczący depresji. Ponownie z Chajzerem w roli prowadzącego.

Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczyJanusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczyCzytaj dalej

Filip Chajzer w trakcie programu o depresji: "Nie jestem ekspertem"

Wszystko wskazuje na to, że stacja przejęła się zamieszaniem wokół ich pracownika - Filipa Chajzera, za sprawą jego ostatniego wyczynu na wizji. Jednym z tematów poniedziałkowego wydania "Dzień Dobry TVN" była depresja.

Rozmowę na temat depresji, która jest poważnym zaburzeniem psychicznym i problemem, dotyczącym wielu osób, przeprowadzili Filip Chajzer i Małgorzata Ohme wraz ze specjalistą. Tym razem dziennikarz poważnie podszedł do sprawy i zachował się adekwatnie do sytuacji. Był zrównoważony i zadawał odpowiednie pytania. Pokusił się nawet o szczere i bardzo taktowne stwierdzenie.

"Nie jestem ekspertem" - powiedział młody Chajzer.

Czyżby TVN chciał w ten sposób pokazać, że prowadzący ich program jednak potrafii się zachować i rozmawiać na tematy trudne i delikatne? Trudno nie zauważyć podobieństw między dzisiejszym wydaniem, a wspomnianym wcześniej, podczas którego doszło do tego nieprzyjemnego incydentu. Tym razem jednak obyło się bez żadnego skandalu i wyszło przyzwoicie, jak przystało przy tego typu tematach. Jednak czy to wystarczy, by widzowie prędko zapomnieli o incydencie sprzed tygodnia?

ZOBACZ TAKŻE:

1. Nawet jak nie ogrzewasz mieszkania, to i tak będziesz płacił. Przepisy są nieubłagane

2. Najczęstsze objawy nowotworu głowy i szyi. Warto je znać

3. Mocne słowa o życiu prywatnym Marty Kaczyńskiej. Profesor nie pozostawiła na niej suchej nitki

4. Nie żyje wokalistka kultowego zespołu, Marie Fredriksson

5. Rydzyk na mszy zaatakował telewizję Polsat, TVN i czytelniczki prasy kobiecej. Odniósł się do wyglądu

6. Nowe informacje o porannej tragedii w Polsce, której nikt nie przeżył, ścinają z nóg. Chodzi o wiek ofiar

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News