Filip Chajzer. Instagram/Filip Chajzer
Źródło: Instagram/Filip Chajzer
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 6 Stycznia 2020

Filip Chajzer nie wytrzymał presji. W desperacji ukrywa konto

Filip Chajzer od jakiegoś czasu nie cieszy się dobrą passą wizerunkową. Po zarzutach o molestowanie przypadkowych kobiet, odrazę z jaką podszedł do próby rezygnacji z mięsa i ostatnim ukoronowaniu jego wyczynów - imitacji ataku paniki a później seksistowskich tłumaczeniach - na dziennikarza spadła lawina krytyki. Wygląda na to, że nie wytrzymał presji.

Dwa dni temu popularny vloger Gargamel opublikował na swoim koncie na Youtube film, w którym wyśmiewa wizerunkowe niepowodzenia Chajzera. Analizie poddana została jego próba przejścia na dietę wegetariańską, rasistowskie żarty, napastowanie kobiet w Ameryka Express i dziwne próby tłumaczenia swojego zachowania. Postawę dziennikarza vloger określił mianem "błędnego koła".

Czy Szpak jest sojusznikiem środowiska LGBT? Znamienne zdjęcie z rodzinąCzy Szpak jest sojusznikiem środowiska LGBT? Znamienne zdjęcie z rodzinąCzytaj dalej

- Nawet taka błaha kwestia jak jego niejedzenie mięsa przez zawrotne dwadzieścia kilka dni jest analogią takiego błędnego koła, w którym zdaje się być uwięziony Chajzer. Znajduje chwytliwą i łatwą do sprzedania w mediach osobę czy temat i często bez krzty zastanowienia robi całą sprawę o sobie - mówi Gargamel.

Filip Chajzer nie wytrzymał presji

Od chwili publikacji vloga, Facebooka Chajzera zalewać zaczęły linki do niego. Dziennikarz nie po raz pierwszy zaczął je masowo usuwać. I tak, pod postami, które winny mieć po tysiąc komentarzy, widzimy ich paręset.

Niektóre portale donoszą o ukryciu przez Chajzera konta, bądź masowym blokowaniu użytkowników.

ZOBACZ TAKŻE

1. Wchodzą nowe przepisy. Wymagane jest dodatkowe wyposażenie aut

2. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów

3. Na Dorotę Gardias spadła fala krytyki przez zdjęcie z psem. "Liczy się tylko ilość lajków?"

4. Tomasz Grodzki nie przeprosi, bo mu się to nie opłaca

5. Czy Rydzyk jest księdzem? Wszystkie tajemnice słynnego redemptorysty

6. Media Tadeusza Rydzyka ostro krytykują TVP. Poszło o jedną z gwiazd imprezy sylwestrowej, porażający powód ataku