W sieci pojawił się osobisty post Filipa Chajzera. Instagram.com/filip_chajzerŹródło: Instagram.com/filip_chajzer
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 26 Listopada 2020

Dramatyczne chwile Filipa Chajzera. Jego ojciec przechodzi operację

Sytuacja, jaką opisał Filip Chajzer, powinna być przestrogą dla wszystkich. Nic nie wskazywało, że rutynowe badania Zbigniewa Chajzera przyniosą ze sobą tak szokujące informacje. Gdyby wizyta u lekarza odbyła się z kilkumiesięcznym opóźnieniem, sprawy wyglądałby dużo poważniej. Sławna rodzina przechodzi obecnie trudny okres.

Emocje, jakie wywołuje Filip Chajzer, są wyjątkowo skrajne. Syn Zygmunta Chajzera lawiruje między ulubieńcem widzów TVN a nieustannie krytykowanym za swoje działania dziennikarzem. Najnowszy post wywołuje jednak spore emocje. Prowadzący "Dzień Dobry TVN" przekazał informacje na temat stanu zdrowia swojego ojca.

Ogromna pustka i żal, mąż Marty Kaczyńskiej pokazał smutne zdjęcia. O co chodzi?Ogromna pustka i żal, mąż Marty Kaczyńskiej pokazał smutne zdjęcia. O co chodzi?Czytaj dalej

Na Instagramie oraz Facebooku Filipa Chajzera pojawiło się zdjęcie z tatą, a długi post opisuje obecne wydarzenia w życiu dziennikarza TVN. Okazuje się, że jutrzejsze urodziny wyjątkowo spędzą osobno, a to za sprawą operacji, jaką przejść musi ojciec prowadzącego "Dzień Dobry TVN".

Szare wyznanie Filipa Chajzera: "wszystko zaczęło się dwa miesiące temu"

Media społecznościowe to miejsce, gdzie Filip Chajzer jest wyjątkowo aktywny. Wykorzystuje on swoje zasięgi do promowania akcji charytatywnych oraz nagłaśniania sytuacji, w jakich znajdują się m.in. powstańcy. Dziś jego Instagram oraz Facebook stał się miejscem na wyjątkowo osobiste wyznanie.

Hejt w stronę Agaty Dudy za pewien gest. Nie każdy wie dlaczego internauci mają żal do pierwszej damyHejt w stronę Agaty Dudy za pewien gest. Nie każdy wie dlaczego internauci mają żal do pierwszej damyCzytaj dalej

Już na początku swojego postu Filip Chajzer zaznaczył, że osoby, które obserwują go regularnie wiedzą, jak ważną osobą w jego życiu jest tata, Zygmunt Chajzer. Senior rodu dał się jakiś czas temu namówić synowi na wizytę u lekarza w celu rutynowej wizyty. Nic nie wskazywało, że konieczne będzie podjęcie, aż tak radykalnych kroków.

- Moje jutrzejsze urodziny będą jednak inne. Tata życzenia złożył mi wczoraj. Dziś ma poważną operację. Proszę trzymajcie kciuki za jego zdrowie - napisał w swoim poście w mediach społecznościowych Filip Chajzer, decydując się wykorzystać przykład słynnego prezentera jako dowód. Opisał całą sytuację i zwrócił uwagę na niezbędność regularnego badania swojego organizmu.

Prowadzący "Dzień Dobry TVN" mówi o profilaktyce i jako przykład podaje swojego tatę

- Ten post ma bardzo ważne przesłanie. Wszystko zaczęło się dwa miesiące temu. Wysłałem ojca na rutynowe badanie urologiczne. Tyle o tym piszę, sam się badam, głupio byłoby nie przycisnąć ojca do rutynowej kontroli. Brak jakichkolwiek objawów, czysta profilaktyka. A jednak z badania wyszło jasno. Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle... To był ostatni dzwonek - pisze w dalszej części postu Filip Chajzer.

DZISIAJ GRZEJE:
1. TVP dostała 4,8 miliarda złotych z budżetu państwa. Inne państwowe spółki mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach
2. Popularny bank z ważnym apelem do klientów. Nawet się nie zorientujesz jak zabiorą wszystkie pieniądze
3. Rzecznik policji: Funkcjonariusze nie wiedzieli, że zatrzymują dziennikarkę. Tymczasem na zdjęciach widać coś innego

O ile zachowanie Filipa Chajzera i jego decyzje można kwestionować — jak na przykład tę, gdzie w czasie trwania programu śniadaniowego TVN w prześmiewczy sposób komentował choroby psychiczne — o tyle w aspekcie ważności profilaktycznych badań należy się z nim bezsprzecznie zgodzić.

Prowadzący "Dzień Dobry TVN" zaapelował jednocześnie do wszystkich, aby jako przejaw miłości i troski zachęcać mężczyzn do badań, szczególnie urologicznych. Niestety choroby nie omijają nikogo, o czym rodzina Filipa Chajzera przekonała się wyjątkowo boleśnie. 

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarzy TVN?

Zachowania, z których słynie Filip Chajzer, spowodowały, że swego czasu do polskiego języka slangowego weszło określenie "chajzerować". Dziennikarz TVN wielokrotnie usiłując być zabawnym i "na topie" sprawiał, że widzowie i internauci wylewali na niego falę krytyki. To właśnie działania, na jakie decydował się po kolejnych skandalach, zaowocowały neologizmem od jego nazwiska.

Zgodnie z definicją "chajzerować" dostępnej na stronie miejski.pl jest to "zrobienie czegoś złego/żenującego/upokarzającego, a następnie próbować się wybielić innym dobrym aktem". W przypadku kontrowersji Filip Chajzer, zamiast przeprosić, decydował się na ogłaszanie kolejnych zbiórek i akcji charytatywnych dla potrzebujących ośrodków. Niemniej panu Zygmuntowi Chajzerowi życzymy dużo zdrowia.

Źródło: Super Express / Instagram.com @filip_chajzer / miejski.pl

Największe kłamstwo w karierze Bayer Full wyszło na jaw. Jest inaczej, niż wszyscy myśleliNajwiększe kłamstwo w karierze Bayer Full wyszło na jaw. Jest inaczej, niż wszyscy myśleliCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. WHO wydało nowe zalecenia. Każdy pacjent z dusznościami powinien je znać
  2. Często pijesz sok jabłkowy? Możesz się zdziwić odkrywając jakie ma właściwości
  3. Szczegóły tajnego pogrzebu Henryka Gulbinowicza. Na grobie nietypowy wieniec
  4. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  5. "Uważaj na głowę". Niesamowita inicjatywa Szpitala Klinicznego w Krakowie
  6. Ministerstwo Zdrowia zabiera głos. Zła wiadomość dla Polaków na sezon zimowy, chodzi o hotele
  7. Rozebrał najdroższego iPhone'a na części pierwsze. Jeden szczegół robi piorunujące wrażenie