Filip Chajzer. Instagram/filip_chajzerŹródło: Instagram/filip_chajzer
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 19 Lutego 2020

Dziewczyna Chajzera zwalnia się z TVP po Wiadomościach. "Wybieram rodzinę i jej dobro"

Filip Chajzer był jednym z bohaterów głośnego materiału Wiadomości TVP, którego celem było wyśmianie oscarowego wpisu Kingi Rusin i "pseudoelit". Do tego grona zaliczono m.in. właśnie prowadzącego Dzień Dobry TVN. Na sprawę w radykalny sposób zareagowała jego partnerka.

Przypominamy - kilka dni temu Wiadomości TVP wyemitowały cały materiał poświęcony głośnemu wpisowi Kingi Rusin. Dziennikarka wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie z Adele oraz opisała ze szczegółami zamkniętą imprezę pooscarową, na której to sfotografowała się z piosenkarką. TVP wyśmiało jej zachowanie w mało elegancki sposób. Post Rusin został przeczytany piskliwym, męskim głosem. Następnie przytoczono, jak się później okazało zmanipulowany, komentarz Piotra Zelta. Maciej Sawicki, autor materiału, postanowił zakończyć swoje "dzieło", przytaczając wpadki pozostałych reprezentantów tzw. pseudoelity.

Banaś właśnie zemścił się za poranne przeszukanie. Na celowniku znalazł się Zbigniew ZiobroBanaś właśnie zemścił się za poranne przeszukanie. Na celowniku znalazł się Zbigniew ZiobroCzytaj dalej

Filip Chajzer wśród "pseudoelity"

Do tego grona zaliczył m.in. Borysa Szyca, którego przedstawił jako osobę zmagającą się z problemem alkoholowym. Aktor po emisji materiału przypomniał w bardzo emocjonalnym wpisie, że od kilku lat żyje w abstynencji. Sawicki nie zapomniał oczywiście o Filipie Chajzerze, którego wyczyny, delikatnie mówiąc, miały wyższy ciężar gatunkowy niż pozostałych, przedstawionych gwiazd.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Warszawski policjant relacjonował akcje na Instagramie. Zdjęcia nie powinny były nigdy trafić do sieci

2. Najlepsze pączki w Warszawie. Gdzie zjeść dobrego pączka w stolicy?

Do sprawy postanowiła odnieść się partnerka Chajzera. Małgorzata Walczak pracowała do tej pory, jako reporterka w TVP Info. Po emisji ostatnich Wiadomości podjęła trudną decyzję.

 - Czas znowu pożegnać się z TVP...podobno do trzech razy sztuka. Ten będzie trzeci ... W czerwcu 2019 roku, po 3 latach przerwy wróciłam do TVP Info, do ludzi, których znałam od lat, fantastycznych operatorów, dźwiękowców, inżynierów wozów transmisyjnych, wydawców, podwydawców, producentów... Poznałam nowych reporterów info , których naprawę polubiłam. Niestety to jak w „Wiadomościach” przedstawia się osobę, którą kocham i z którą jestem , jest dla mnie nie do zaakceptowania . Kolejny materiał uderzający w Filipa, czyli w moją rodzinę po prostu mnie boli. Mam swoje bardzo dosadne zdanie na ten temat. Kończę więc przygodę z Telewizją Polską...wybieram rodzinę i jej dobro.
Wszystkim z którymi miałam przyjemność pracować , naprawdę dziękuję za te kilka miesięcy - napisała na swoim Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mistrz świata w skokach narciarskich wraca do startów. Zobaczymy go już w Rasnovie

2. Widzisz butelkę nad kołem swojego samochodu? Miej się na baczności, możesz być w dużym niebezpieczeństwie

3. Autobus grozy woził dzieci po Polsce. O krok od tragedii

4. Nie żyje twórca kultowego "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej". Dziś w nocy, w wieku 87 lat zmarł Jerzy Gruza

5. Suczka przebywała na bogato urządzonej posesji. Zmarła przez zaniedbanie właścicielki, która chciała się zemścić

6. Strzały w centrum handlowym, jest ofiara i ranny. Trwa policyjna obława, dramatyczne wieści ze świata