Facebook. Facebook/ProvocŹródło: Facebook/Provoc
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 25 Września 2020

Wszyscy podają dalej. Skromny gospodarz nie ma internetu a chce sprzedawać słoneczniki, pomóżmy mu

Facebook stał się miejscem ważnego apelu, który został umieszczony przez internautę. Mieszkaniec niewielkiej wsi potrzebuje waszej pomocy oraz wsparcia. Zdjęcie opublikowane w społecznościowym medium okrąża sieć.

W mediach społecznościowych umieszczono zaskakujący komunikat. Okazuje się, że skromny mieszkaniec niewielkiej wsi potrzebuje naszej pomocy. Internauci wielokrotnie udowadniali, że potrafią zdziałać istne cuda. "Wracając z lasu, zobaczyłam piękne pole ze słonecznikami i Pana gospodarza, który mnie poprosił , żeby zrobić mu zdjęcie w tych słonecznikach. Ponieważ Pan nie ma telefonu i internetu i nie ma jak zareklamować swoich słoneczników" - czytamy w apelu umieszczonym na koncie "Provoc", na Facebooku.

Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?Czytaj dalej

Facebook stał się miejscem ważnego apelu. Podawajcie dalej, by pomóc skromnemu rolnikowi

Autor ważnego apelu przekazał, gdzie możemy zakupić słoneczniki. Warto pokonać kilka kilometrów, by wesprzeć skromnego rolnika. Okazuje się, że mężczyzna prowadzi też działalność dobroczynną. Jego gospodarstwo stanowi dom dla wielu kotów. "Jeśli by ktoś chciał zakupić jeszcze ostatnie promyki lata , które ukryły się w tych słonecznikach, to Pan zaprasza na targ w Bierutowie lub do swojego ogrodu na ulicy Spacerowej 1 w Bierutowie Jeśli możecie, to Udostępniajcie" - czytamy we wpisie.

Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumieniaGwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

Własciciel profilu "Provoc" na Facebooku podał też ważne wiadomości dla miłośników zwierząt. Mieszkaniec niewielkiej wsi samodzielnie utrzymuje wiele kotków. Padł ważny apel, by wesprzeć również futrzaki. Warto podkreślić, że zwierzęta są otoczone troską i opieką. "Pan ma również pod opieką kotki, którymi się opiekuje. Jeśli by ktoś chciał im podarować karmę to by były szczęśliwe" - deklaruje autor apelu w mediach społęcznościowych.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jacek Kurski ma powody do radości. Kolejne miliony z naszych kieszeni wpłyną na konto TVP
2. Kilka miesięcy w areszcie za złamanie kwarantanny. Mieszkanka Torunia przebywa tam od maja
3. Jarosław Jakimowicz po 7 latach zdał sobie sprawę, że jest obiektem kpin. Postanowił odpowiedzieć

Jedno udostępnienie lub powiadomienie kilku znajomych może stanowić niesamowitą pomoc dla mężczyzny. Jego apel trafił na największe platformy takie jak Twitter, Facebook, czy też Instagram. Odrobina uwagi i poświęcenia może przynieść niesamowitą radość oraz poczucie solidarności skromnemu rolnikowi oraz jego kotom.

Facebook

Facebook

Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jawTrudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jawCzytaj dalej

Źródło: [Facebook/Provoc]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Setki tysięcy Polaków ze zmniejszoną emeryturą. Fatalne konsekwencje nie do uniknięcia
  2. Zofia Klepacka wywołała ogromne oburzenie w Warszawie. Poszło o plakat
  3. Sensacyjne doniesienia "Super Expressu". Szydło i Duda zakładają partię?
  4. Ostatnie Wiadomości TVP przejdą do historii. Trzeba zobaczyć samemu, co pojawiło się obok prowadzącej
  5. Piekło zamarzło. Krystyna Pawłowicz broni publicznie Lecha Wałęsy
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News