Internauci wyśmiali Rafała Brzozowskiego po jego występie podczas Eurowizji Junior w TVP.. Wikimedia Commons/Bieniecki Piotr - http://www.fototeo.plŹródło: Wikimedia Commons/Bieniecki Piotr - http://www.fototeo.pl
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 30 Listopada 2020

Widzowie Eurowizji Junior zażenowani decyzją TVP. Na Rafała Brzozowskiego wylała się fala krytyki

Rafał Brzozowski po raz kolejny został wyznaczony do prowadzenia imprezy muzycznej - tym razem była to Eurowizja Junior. Podobnie jak w przypadku Opola, którego był gospodarzem dwa lata temu, spłynęła na niego fala krytyki. Już wcześniej zaznaczono, że wokalista niezbyt dobrze sprawdza się w roli gospodarza.

  • Rafał Brzozowski był jednym z trojga prowadzących podczas tegorocznej edycji Eurowizji Junior.
  • Niektórzy widzowie twierdzą, że wypadł najbardziej blado - spłynęła na niego fala krytyki.
  • To nie pierwszy raz, kiedy Brzozowski prowadzi dużą imprezę muzyczną i według widzów kończy się to porażką.

Brzozowski nie miał łatwego zadania, choć towarzyszyły mu dwie doświadczone dziennikarki - Ida Nowakowska i Małgorzata Tomaszewska.

Dopiero co jego ojciec wyszedł ze szpitala. Filip Chajzer ukrywał własną chorobę, o czym właśnie poinformowałDopiero co jego ojciec wyszedł ze szpitala. Filip Chajzer ukrywał własną chorobę, o czym właśnie poinformowałCzytaj dalej

Rafał Brzozowski skrytykowany po prowadzeniu Eurowizji Junior

Brzozowski solową karierę muzyczną zaczynał na początku tego stulecia - w 2002 roku wystąpił w "Szansie na sukces" i zdobył tam wyróżnienie. Potem błąkał się po różnych zespołach muzycznych, ale nie mógł znaleźć niczego odpowiedniego. W 2011 roku wziął więc udział w "The Voice of Poland", gdzie dołączył do drużyny Andrzeja Piasecznego. Odpadł tuż przed finałem, ale program zapewnił mu rozkwit kariery.

Wkrótce potem Brzozowski kilkoma singlami zawitał na polskiej scenie muzycznej i postarał się zrobić karierę również jako prowadzący programów rozrywkowych w TVP. Pierwszym było "Koło fortuny", a drugim "Jaka to melodia" w spadku po Robercie Janowskim. 

wtv.pl - portal informacyjny"Panie nie będą miały nic do powiedzenia". Przemysław Czarnek dopiero się rozkręca, coraz mocniejsze postulatyCzytaj dalej

Wkrótce stał się głównym muzycznym prezenterem w TVP i stacja starała się go obsadzać w rolach prowadzącego w imprezach dla wokalistów. Najpierw wybór padł na konkurs piosenki w Opolu w 2018 roku. Widzowie negatywnie ocenili jednak jego występ na deskach Opery Leśnej. 

- Żenujący ci prowadzący. Dowcip tak „śmieszny", że boki można zrywać - pisała jedna internautek.

- Katastrofa zamiast koncertu. Wstyd, Opole! - można przeczytać we wpisie innego.

Rodzina królewska pogrążona w żałobie. Właśnie przekazano informacje o śmierci bliskiej krewnej księcia Harry`egoRodzina królewska pogrążona w żałobie. Właśnie przekazano informacje o śmierci bliskiej krewnej księcia Harry`egoCzytaj dalej

Przez dłuższy czas Brzozowski prowadził więc tylko swoje programy rozrywkowe. Telewizja Publiczna postanowiła jednak ponownie skorzystać z jego usług podczas tegorocznej Eurowizji Junior. Widzowie ponownie byli wobec niego bezlitośni.

"Tylko nie Rafał Brzozowski"

W mediach społecznościowych można było znaleźć wiele nieprzychylnych komentarzy pod kątem Brzozowskiego i prowadzenia przez niego programu. 

- Tylko nie Rafał Brzozowski - pojawiły się głosy.

- Przypomniał mi się ten mem: jeśli życie to koło fortuny, to moim kręci chyba Rafał Brzozowski- napisał jeden z widzów, nawiązując do pracy Rafała Brzozowskiego przy jednym z programów. 

Jak objawiło się to podczas Eurowizji? Rafał Brzozowski postanowił zażartować na słowa Idy Nowakowskiej, która mówiła, że marzy o tym, by dostać pod choinkę prezent w postaci płyty z piosenkami z Eurowizji. Wokalista odpowiedział "Ho, Ho, Ho, Merry Christmas". Dowcip nie spodobał się widzom.

- Rafał Brzozowski udający Świętego Mikołaja sprawił, że poczułam się bardziej zażenowana w tym momencie niż przez całe moje życie - napisała internautka. 

Teksty wybrane dla Ciebie:

Czy Brzozowski zostanie wybrany do prowadzenia kolejnej muzycznej imprezy?

źródło: [o2.pl]

Zobacz także w naszych serwisach: