euronet. ARKADIUSZ ZIOLEK/East NewsŹródło: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 4 Czerwca 2020

Uwaga, od teraz wypłaty z bankomatów będą częściowo ograniczone. Lepiej się przygotować

Euronet zapowiedział właśnie wprowadzenie limitu 1000 zł dla jednorazowej transakcji w bankomacie tej firmy. Sieć uzasadnia zmianę zwiększonym zapotrzebowaniem klientów na gotówkę.

Dalej będzie możliwe wybranie kwoty większej niż 1000 zł. Klienci będą musieli jednak podzielić transakcję na kilka mniejszych.

Nagły protest w samym centrum miasta mimo pandemii. Zadziwiające sceny, co się dzieje?Nagły protest w samym centrum miasta mimo pandemii. Zadziwiające sceny, co się dzieje?Czytaj dalej

Bankomaty z limitem

Euronet tłumaczy swoją decyzję. – Z uwagi na znaczny wzrost liczby wypłat gotówki w ostatnich miesiącach, 16 marca 2020 roku wprowadziliśmy limit jednorazowej transakcji w wysokości 1000 PLN. Limit obowiązuje w bankomatach i wpłato-bankomatach dla transakcji wypłaty gotówki wykonywanej kartą lub zbliżeniowo. Limit został wprowadzony, by zapewnić jak największej liczbie klientów dostęp do gotówki – mówi Ewa Miziołek, dyrektor marketingu i wsparcia sprzedaży Euronet Polska.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zatrważające doniesienia z Dolnego Śląska. Mocny wstrząs, pod ziemią byli ludzie, co tam się wydarzyło?
2. Możesz mieć problem z wypłatą pieniędzy z bankomatów. Jedna spółka zmienia zasady

Spółka po raz kolejny decyduje się na wprowadzenie takiego limitu w swoich urządzeniach. Kilka lat temu, uzasadniając zmiany koniecznością obniżenia kosztów utrzymania sieci, wprowadziła takie samo rozwiązanie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prezydent zapowiedział wielką inwestycję. 150 tysięcy miejsc pracy, skorzystają z niej miliony Polaków
  2. Autobus rozerwał się podczas jazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala
  3. Jolanta Kwaśniewska po raz pierwszy publicznie poparła jednego z kandydatów na prezydenta. Powiedziała coś, co zaskoczyło wszystkich
  4. Kardynał Stefan Wyszyński wolałby to ukryć? Lokalna społeczność wspomina, jak targał dziewczęta za włosy i wiele innych
  5. Danuta Holecka chciałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej ukochane dziecko wołało o pomoc
  6. Za tydzień wszystko wyjdzie na jaw. Północ Polski już czeka

Źródło: prnews.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News