Epidemia w Polsce wakacje. (zdj. Il. ) ; PikistŹródło: (zdj. Il. ) ; Pikist
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 13 Czerwca 2020

Czy znowu wybuchnie epidemia? Ważne oświadczenie burmistrza, nikt się nie spodziewał

Epidemia w Polsce w pełnym wymiarze może zagrażać obywatelom naszego kraju. Burmistrz Półwyspu Helskiego nagle wydał pilną deklarację. To, co wydarzy się tam w nadchodzące wakacje, może zakończyć się katastrofą. Wszystko za sprawą prestiżu, jakim cieszy się miejscowość turystyczna.

Wielu turystów od lat korzysta z atrakcyjnej oferty wakacyjnej. Nasze nadmorskie miejscowości znajdują się w międzynarodowych rankingach. Do jednej z nich należą tereny obejmujące Półwysep Helski. Jak podaje Wirtualna Polska, zajął on 3. miejsce w konkursie na 300 najbardziej bezpiecznych miejsc i najpiękniejszych plaż w Europie. Spędzenia tam urlopu poleca między innymi European Best Destination. Burmistrz gminy postanowił ostrzec potencjalnych turystów przed pewnym zagrożeniem.

Ujawniono nowe fakty ws. wypadku auta z kolumny Dudy. W samochodzie była rodzina z dziećmi, kierowca SOP otrzymał zdumiewającą karęUjawniono nowe fakty ws. wypadku auta z kolumny Dudy. W samochodzie była rodzina z dziećmi, kierowca SOP otrzymał zdumiewającą karęCzytaj dalej

Epidemia w Polsce w pełnym wymiarze może rozwinąć się na Półwyspie Helskim

Mirosław Wądłowski, burmistrz Helu, w rozmowie z dziennikarzami Wirtualnej Polski powiedział o problemach, z jakimi może zmierzyć się gmina. Prestiż oraz wizerunek zarządzanej przez niego miejscowości przyciągnie zapewne w tym roku falę turystów. Może to zadziałać na jej niekorzyść przez wzgląd na wysokie zagrożenie epidemiologiczne. - Wewnętrznie mam takie poczucie niepewności, co to będzie, jak się okaże, że mamy tu jakieś ognisko - deklaruje Wądłowski w rozmowie z WP.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Media obiegły dramatyczne informacje. Doszło do serii poważnych wypadków, chodzi o turystów w Polsce
2.Seria poważnych wypadków w Tatrach, najgorszy na Rysach. Do akcji ruszył śmigłowiec

Epidemia w Polsce może rozwinąć się na terenach znanych z niebotycznej ilości turystów. Wiele gmin już przygotowuje się na napływ urlopowiczów. Jak podaje Wirtualna Polska, burmistrz Helu zapewnia, że jego gmina jest przygotowana na nadchodzące wakacje. Prace te polegają głównie na wdrożeniu zasad reżimu sanitarnego tak, aby zapobiec ewentualnym ogniskom koronawirusa. Niezwykle ważne będzie zachowanie dużej ostrożności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aż 3 banki ostrzegają klientów przez trudnościami z dostępem do pieniędzy. Lepiej przygotuj gotówkę
  2. Zawalił się dach w kamienicy. Mieszkańcy ewakuowani, odcięto wszystkie media
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Moc smaku w robaku! Żywność z owadów w jednej z głównych sieci marketów w Polsce

Źródło: [Wirtualna Polska]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News