Energylandia. WTVŹródło: WTV
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 7 Sierpnia 2020

Sanepid pilnie poszukuje Polek i Polaków, którzy odwiedzili popularną lokalizację. Może chodzić o tysiące osób

Energylandia stała się obiektem najnowszego, pilnego apelu sanepidu. Inspektorat poszukuje osób, które w dniu 28 lipca wybrały się do popularnej wśród turystów lokalizacji. Może chodzić o gigantyczne grupy wypoczywających, ponieważ mowa tu o największym parku rozrywki w kraju.

Energylandia, szczególnie w sezonie urlopowym, cieszy się gigantyczną popularnością wśród Polek i Polaków, a także turystów przybywających do kraju na letni odpoczynek. Park rozrywki w Zatorze każdego dnia przyciąga setki, jeśli nie tysiące osób. Niestety, jak się obecnie okazało, wypoczywającymi w Enegylandii zainteresował się sanepid. 

Protest w samym centrum Warszawy, manifestujący ruszyli pod Sejm. Protest w samym centrum Warszawy, manifestujący ruszyli pod Sejm. "Mają dość"Czytaj dalej

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Oświęcimiu prosi o kontakt wszystkich, którzy przebywali w parku rozrywki 28 lipca i zauważyli u siebie symptomy wystąpienia COVID-19. Jeżeli należysz o tej grupy, powinieneś zadzwonić pod numer: +48 222 500 115. Tam pracownicy sanepidu będą zapewne udzielać szczegółowych informacji w sprawie.

Wiadomości TVP przeszły same siebie. Pasek był jedynie zadziwiającym wstępem, aż trudno uwierzyć, o co poszłoWiadomości TVP przeszły same siebie. Pasek był jedynie zadziwiającym wstępem, aż trudno uwierzyć, o co poszłoCzytaj dalej

Energylandia: GIS prosi o kontakt turystów, którzy bawili się w parku

Co bowiem ciekawe, z medialnych doniesień wynika, iż nie podano konkretnego powodu apelu do turystów ze strony GIS-u. Nie przekazano, czy chodzi o ewentualną obecność zakażonego w parku, czy jest to jedynie forma prewencji. Przez lokalizację każdego dnia przewijają się prawdziwe tłumy.

Radio Kraków poinformowało jednak, że w Enegrylandii miał przebywać jeden zakażony.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Łukasz Szumowski przekazał ponurą wiadomość. Zacznie się już dzisiaj
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Policja rozpoczyna masowe kontrole. Grzywny dla kierowców będą gigantyczne

Warto podkreślić, że powiat oświęcimski, o którego terenie mowa, jest obecnie tak zwaną "żółtą strefą". Wszystko przez duży przyrost zakażeń koronawirusem. Nie wiadomo więc, jak w najbliższym czasie będzie funkcjonował park oraz czy warunki przebywania na jego terenie nie zostaną zmodyfikowane.

Źródło: Gazeta.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczny wypadek na Mazowszu. Mężczyzna nie żyje, kobieta w stanie ciężkim
  2. Koronawirus a grypa. Obalamy popularny mit
  3. Tak w klubach bawić się mieli polscy politycy. Nieprzyzwoity film już w sieci
  4. Polacy już zaczęli oszukiwać na bonach turystycznych. Wszystko się wydało
  5. Stan zdrowia Elżbiety Zapendowskiej coraz gorszy. Niestety, nie ma szans na poprawę
  6. Porażający widok w Bieszczadach. Turyści nie mogą uwierzyć własnym oczom

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!