Empik. WikipediaŹródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 18 Stycznia 2020

Produkt sprzedawany w Empiku wywołał burzę. "Jest XXI wiek, żyjemy w Europie"

Empik słynie z wyjątkowo obszernych działów z prasą, w których wybór jest znacznie szerszy, niż w przypadku większości kiosków. Poza niedostępnymi w wielu innych miejscach w kraju, zagranicznymi magazynami, sklep oferuje również niemal wszystkie, polskie tytuły. Co jakiś czas mierzyć się więc musi z pytaniami o to, gdzie kończy się pluralizm a gdzie zaczyna dopuszczanie do obiegu treści szkodliwych.

Tak jest w przypadku czasopisma "Egzorcysta", o którego niepokojącej treści informuje Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Z lektury magazynu poznać można doświadczenia tytułowego egzorcysty oraz sposoby na... wyleczenie się z homoseksualizmu. Wspomnieć tutaj należy, że na dziś nie istnieją żadne naukowe dowody na skuteczność terapii konwersyjnych. Poddawane im osoby znacznie częściej mówią o traumie. Sam homoseksualizm został wykreślony z listy chorób i zaburzeń przez WHO parędziesiąt lat temu.

Wyciekł kolejny list zabójcy Pawła Adamowicza. Niewiarygodna treśćWyciekł kolejny list zabójcy Pawła Adamowicza. Niewiarygodna treśćCzytaj dalej

Empik sprzedaje kontrowersyjne pismo

Czego jeszcze możemy dowiedzieć się z magazynu?

- Ksiądz z pełną powagą mówi o tym, że wielokrotnie wypędzał demony z opętanych homoseksualistów "żyjących rozwiąźle". Dalej opowieści o satanistach, którzy wraz z gejami odprawiają na grobach obrzędy mające na celu "zmianę orientacji seksualnej osoby zmarłej" (!). Do tego obowiązkowa dawka propagandy nienawiści w stylu "dzisiejszym mężczyznom daleko do prawdziwych mężczyzn", "organizacje LGBT powstaja po to, by zniszczyć społeczeństwo", itp. - czytamy na fanpage`u OMZRiK.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu może paść ofiarą oszustwa

2. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej

3. Rafał Trzaskowski dostaje listy z pogróżkami. Boi się najgorszego

4. Nie żyje uznany reżyser z Poznania. Dramatyczna śmierć na przyjęciu

5. Magda Umer zdradziła najskrytsze tajemnice swojej sławnej przyjaciółki. Wielkie zamieszanie

6. Zabójca Adamowicza pozostanie bezkarny? Wymyślił sposób, jak uniknąć kary więzienia

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News