Empik. ARKADIUSZ ZIOLEK/East NewsŹródło: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 14 Marca 2020

Empik pogrywa sobie ze zdrowiem pracowników? Zaskakująca informacja sklepu

Empik zamieścił dzisiaj komunikat, który wzbudza mieszane emocje. Sieć odniosła się do zaleceń, wydanych przez Radę Ministrów i określiła, w jaki sposób się do nich zastosuje.

Wczoraj podczas konferencji prasowej w Kancelarii Premiera ogłoszono, że w nocy z piątku na sobotę ograniczone zostanie działanie galerii handlowych. Na ich terenach działać mogą wyłącznie sklepy spożywcze, apteki, drogerie i pralnie.

Pilna konferencja prasowa premiera. Mateusz Morawiecki przekazał istotne informacjePilna konferencja prasowa premiera. Mateusz Morawiecki przekazał istotne informacjeCzytaj dalej

Co z placówkami wolnostojącymi? Te mogą pozostać otwarte, jednak w większości przypadków się na to nie decydują. Najbardziej znana w Polsce sieć, sprzedająca książki i prasę nie poszła w ślady konkurencji

Empik nie zamyka wszystkich swoich placówek

- W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów o wprowadzeniu ograniczeń w działaniu galerii handlowych na terenie całej Polski, z dniem 14 marca zostały zamknięte zlokalizowane w nich salony Empik. Sklepy Empik i Papiernik by Empik na dworcach PKP i wolnostojące działają w trybie normalnym. Zachęcamy do korzystania z zakupów na Empik.com z możliwością zamawiania produktów w różnych opcjach dostawy, z wyłączeniem odbioru zamówienia w salonach - czytamy w komunikacie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Szefowa sztabu Dudy w złym stanie zdrowia. Rezygnuje z funkcji
2. Wzruszający apel o pomoc seniorom. Zaproponujmy im pomoc, zróbmy za nich zakupy

Decyzja sieci wzbudziła mieszane uczucia wśród internautów. Wielu z nich zwyczajnie współczuje pracownikom.

- "Powinnoście zamknąć wszystkie salony. Współczuję pracownikom, którzy muszą nadal się narażać i dojeżdżać do pracy. Lepiej stracić pieniądze, niż narażać ich życie i zdrowie. Trzymajcie się pracownicy i uważajcie na siebie!", "Bardzo dobrze zrobiliscie ale uwazam ze wszystkie powinny byc zamkniete! Ilosc ludzi ktora gromadzi sie w takich sklepach naraza pravownikow!" - czytamy w komentarzach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: piłkarz reprezentacji Polski chory na koronawirusa
  2. Polska zamknie granice? Sztab kryzysowy w trakcie narady
  3. Czy sklepy i apteki będą zamknięte? Pewne ograniczenia dla Polek i Polaków
  4. Polskie kościoły nadal otwarte. Prymas poleca msze do 50 osób
  5. TVP przyłapana na kłamstwie. Chodzi o działania ws. wirusa
  6. Sąsiedni kraj zamyka granice z Polską. Już ich nie przekroczymy
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News