Elżbieta Witek w TVP. WTVŹródło: WTV
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 26 Czerwca 2020

Pilne orędzie tuż przed Wiadomościami TVP. Nagle na ekranie pojawiła się Elżbieta Witek, niewiarygodne słowa

Elżbieta Witek wystąpiła na antenie TVP. Polityczka wygłosiła nagłe orędzie, w którym odniosła się do wyborów prezydenckich. Już za dwa dni będziemy mogli udać się do urn i wybrać głowę państwa na kolejne 5 lat. Co postanowiła przekazać Polakom marszałkini Sejmu?

Chwilę przed rozpoczęciem kolejnego wydania Wiadomości TVP wyemitowano orędzie Elżbiety Witek. Marszałkini Sejmu kilka godzin przed ciszą wyborczą postanowiła wystąpić na antenie Telewizji Polskiej. Przekazała niezwykle ważny apel do Polek i Polaków. Przypomnijmy, że ostatnim gościem publicznego medium przed nadchodzącym głosowaniem będzie Andrzej Duda. Dla wielu stanowi to jawne faworyzowanie obozu Zjednoczonej Prawicy. Co przekazali politycy obozu rządzącego?

Masz konto w PKO BP? Pojawiły się całkowicie nowe zmiany, wielu klientów będzie zagubionychMasz konto w PKO BP? Pojawiły się całkowicie nowe zmiany, wielu klientów będzie zagubionychCzytaj dalej

Elżbieta Witek w TVP apeluje o udział w wyborach

Zdaniem jednej z najważniejszych osób w naszym państwie tegoroczne głosowanie może znacznie wpłynąć na przyszłość Polski. Wskazuje ogromną rolę silnego i sprawnego państwa w życiu wielu z nas. Przedstawicielka Zjednoczonej Prawicy prosi o pójście do urn. Tłumaczy, że każdy z nas jest równy. Poprosiła, abyśmy nie pozwolili wybrać władz naszego kraju bez naszego głosu. Jej zdaniem nasze decyzje mają wielką siłe.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dodatkowe 350 zł do emerytury. Seniorzy mogą mieć powody do radości
2. Nie żyje mama i dwójka dzieci, szli do piekarni. Doszło do tragedii, media obiegła smutna wiadomość z Włoch

Elżbieta Witek deklaruje, że przyszłość Polski leży w naszych rękach. W przemówieniu marszałkini Sejmu zdaniem niektórych komentujących można było wyczuć polityczną agitację. Zdaniem widzów jej orędzie mogłobyć pewnego rodzaju ostrzeżeniem. Czy posłanka Prawa i Sprawiedliwości uważa, że prezydent z opozycji zaburzy prace parlamentu? Wiele może na to wskazywać. Z jednej strony przedstawiała bowiem wizję dobrego, kontynuowanego rozwoju, a z drugiej - to, co wybierze cała reszta Polaków. Podobna polaryzacja mogła zaskoczyć licznych widzów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już ponad 3 mln Polaków korzysta z dużego ułatwienia, ty też możesz. Wystarczy jedna rzecz
  2. Wstrząsające ustalenia po katastrofie autobusu w Warszawie. Kierowca był pod wpływem nielegalnych substancji
  3. Rodzice czują się niewinni. 5-letnia Eliza zmarła z głodu i wyczerpania, była trzymana w śmieciach, żerowały nad nią owady
  4. Przepracowała w TVP 26 lat. Nie pozostawia suchej nitki na Wiadomościach
  5. Różnica jest minimalna. Najnowszy sondaż prezydencki przed ciszą wyborczą
  6. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki

Źródło: [TVP]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News