Elżbieta Jaworowicz. TVP VOD/"Jaka to melodia?"/24,12,19/ScreenŹródło: TVP VOD/"Jaka to melodia?"/24,12,19/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 28 Listopada 2020

Elżbieta Jaworowicz chwyciła mikrofon i zaczęła śpiewać. Prawie nikt nie wiedział o jej ukrytym talencie, fani wciąż wspominają występ

Weszła na scenę i dała show. Elżbieta Jaworowicz na wielkiej scenie zaprezentowała swój wokal. Performance, choć miał rozbawić, zdobył uznanie widzów. Dziennikarka zaryzykowała wielką, medialną wpadką, jednak udało jej się zachować twarz. Co tam się stało?

Gwiazdy wielkiego świata show biznesu często decydują się na niespodziewane posunięcia. Jednym z nich był plan Elżbiety Jaworowicz dotyczący odegrania koncertu z okazji świątecznego benefisu czołowej twarzy Telewizji Polskiej - Maryli Rodowicz. Przedsięwzięcie miało miejsce w zeszłoroczną Wigilię.

Marta Lempart zamknięta w kotle, nagle położyła się na ziemi. Policja ją otoczyła, co się stało?Marta Lempart zamknięta w kotle, nagle położyła się na ziemi. Policja ją otoczyła, co się stało?Czytaj dalej

Wielu mogłoby się wydawać, że Elżbieta Jaworowicz złapie za mikrofon i nie zrobi najlepszego wrażenia na słuchaczach. Nawet artyści estradowi potrafili zaliczyć poważną wpadkę podczas koncertu. Czego więc można było się spodziewać po dziennikarce, która wcześniej nie prezentowała swoje wokalu?

Niesamowity koncert, Elżbieta Jaworowicz pokazała, co potrafi na scenie

Prowadząca "Sprawy dla reportera" nie zdążyła otworzyć ust, a już powitały ją gromkie brawa. Podczas występu już sama kreacja mogła wprawiać w osłupienie. Skromna a zarazem elegancka sukienka jedynie dodawała Elżbiecie Jaworowicz szyku. Największe zdziwienie wzbudził jednak śpiew dziennikarki. 

Gwieździe podczas benefisu Rodowicz w specjalnym wydaniu "Jaka to melodia?" przypadła kolęda "Lulajże Jezuniu". Utwór ten jest wyjątkowo wymagający, jednak dla reporterki nie stanowił on większego wyzwania. Wykonanie, choć oczywiście nie było idealne, budziło niemały zachwyt. Na scenie popisała się mocnym, wysokim głosem. Materiał znajdziecie pod tym LINKIEM.

Świąteczne wydarzenie mogło nie tylko nadać ton wigilijnej atmosferze, ale także wprawić osłupienie osoby, które nie znały dziennikarki od tej strony. Fani reporterki do dziś wspominają jej fenomenalny występ zarówno w mediach społecznościowych, jak i w codziennych rozmowach.

Epizod w "Jaka to melodia?" nie był dla Elżbiety Jaworowicz jedyną okazją do koncertowania. W 2016 roku na platformie YouTube ukazało się nagranie z dziennikarką w roli głównej. Wówczas na wielkiej scenie odegrała specjalny utwór, promujący jej program interwencyjny.

Z ostatniej chwili: nie żyje wieloletni działacz PiS. Partia potwierdziła tragiczne informacjeZ ostatniej chwili: nie żyje wieloletni działacz PiS. Partia potwierdziła tragiczne informacjeCzytaj dalej

Niewykluczone, że jej talent muzyczny wynika z dawnego związku. Wojciech Gąssowski cieszył się wybitnymi zdolnościami wokalnymi i mógł także udzielać społeczniczce lekcji. Elżbieta Jaworowicz stroni jednak od rozmów dotyczących jej życia prywatnego. 

DZISIAJ GRZEJE:
1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
2. TVP dostała 4,8 miliarda złotych z budżetu państwa. Inne państwowe spółki mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach
3. Sejm zadecydował w sprawie zakazu handlu. W końcu się ugięli
4. Rzecznik policji: Funkcjonariusze nie wiedzieli, że zatrzymują dziennikarkę. Tymczasem na zdjęciach widać coś innego

Jedna z pionierek polskich programów interwencyjnych już od 1983 roku podejmuje wyjątkowo trudne tematy społeczne. Konflikty rodzinne, systemowe niesprawiedliwości oraz ludzie dramaty są przedmiotem regularnych aktywności Elżbiety Jaworowicz. Prowadząca "Sprawy dla reportera" osobiście stawia się w domach bohaterówSama też odpowiada za przygotowanie materiałów, zadawane pytania oraz atmosferę zarówno w terenie, jak i na planie.

Poza niesamowitym wokalem twarz Telewizji Polskiej cechuje wrażliwość społeczna oraz nieoceniona kultura pracy. - Nie tworzy materiałów na podstawie rozmów telefonicznych, a jeździ po całej Polsce i angażuje się w konflikty, mimo że często ludzie potrafią być wobec niej agresywni. Zna wszystkich swoich bohaterów, żyje ich sprawami - komentowali dla "Rewii" jej współpracownicy.

Posłanka wyszła na sejmową mównicę i zaczęła wyrywać kartki z konstytucji. Niespodziewana reakcja prowadzącej obradyPosłanka wyszła na sejmową mównicę i zaczęła wyrywać kartki z konstytucji. Niespodziewana reakcja prowadzącej obradyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Kobieta zmarła 2 tygodnie przed ślubem. Wybranek wkrótce znalazł na jej telefonie zdjęcie, które sprawiło, że zalał się łzami
  2. Szukasz deseru na Andrzejki? Polecamy doskonałe ciasto „Hrabina”
  3. Sałatka jarzynowa według Ewy Wachowicz, istne arcydzieło. Gwiazda dodaje kontrowersyjny składnik, ludzie nie mogą uwierzyć
  4. Szczegóły tajnego pogrzebu Henryka Gulbinowicza. Na grobie nietypowy wieniec
  5. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  6. Z samego rana wprowadzili obostrzenie, mamy potwierdzenie. Rozporządzenie opublikowane, wiadomo co z feriami
  7. Znalazł sposób, jak obejść obostrzenia. Wszystko opowiedział. Właściciel hotelu jednak przyjmie gości

Źródło: [TVP VOD]