Eleni jest jednym z najsmutniejszych wydarzeń, jakie dotknęło polskich artystów. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 28 Czerwca 2020

Eleni w poruszających i przejmujących słowach. Koszmar rodzinny nie pozwala jej spać spokojnie, wciąż pamięta tragiczny dzień

Eleni doświadczyła strasznej tragedii, która swego czasu wstrząsnęła całą Polską. W 1994 roku jej córka została zamordowana, przez byłego chłopaka, który nie mógł pogodzić się z odrzuceniem. Jej słowa o całej zbrodni nie tylko przywracają wiarę w ludzi, ale udowadniają, że to właśnie wybaczenie jest drogą do szczęścia i miłości, choć w przypadku piosenkarki nie można mówić już o szczęściu. Żadna matka po utracie dziecka nie zaznaje już w życiu spokoju.

Eleni była znana głównie z takich hitów jak "Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca", "Miłość jak wino" czy "Na wielką miłość". Karierę rozpoczęła już w liceum, występując z grupą grupą Hellen. Pierwsze sukcesy osiągała u boku zespołu Prometheus. Jednak prawdziwy szał na jej muzykę rozpoczął się, gdy zaczęła karierę solową w 1980 roku.

Oburzające i skandaliczne nagranie z Biedronki wyciekło. Ubliżał, przeklinał i upokarzał personel za pochodzenie i bez żadnej przyczyny, ręce opadająOburzające i skandaliczne nagranie z Biedronki wyciekło. Ubliżał, przeklinał i upokarzał personel za pochodzenie i bez żadnej przyczyny, ręce opadająCzytaj dalej

Eleni w pięknych, choć przejmujących słowach

Wokalistka przez lata szukała odpowiedzi na swoją krzywdę i pytała Boga dlaczego to ją spotkało. Jej córka była skarbem, miłością, opoką i ostoją. Dodatkowo była niezwykle piękna i utalentowana. Błąd i bestialskie zachowanie byłego chłopaka nie tylko odebrało jej jedyne dziecko, ale również unieszczęśliwiło całą jej rodzinę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niewyobrażalnie tragiczne, trzech Polaków zginęło w okropny sposób. Zatrważający pożar w Reykjaviku
2. Plaga Bałtyku w Gdyni i Sopocie. Jest decyzja, przykra wiadomość

Piotr G. uprowadził jej córkę Afrodytę do lasu. Tam postrzelił ją kilkukrotnie "za karę", że od niego odeszła. Policja przez długi czas przeczesywała okolice Przybrodzina. Ostatecznie ciało dziewczyny zostało znalezione pod stertą gałęzi. Oprawca nie chciał długo przyznać się do winy. Gdy jednak wyrzuty sumienia nie dawały mu spokoju, opowiedział całą historię i ważne słowa: "zabiłem ją". W miejscu śmierci Afrodyty powstał krzyż z napisem: "Zgasłaś jak promień słońca. Zniknęłaś jak sen złoty".

Eleni powiedziała też wiele wzruszających słów, które świadczą o niej samej. Przez fanów, ale też przez obserwatorów tej tragedii jest uważana za kobietę o wielkim sercu.

- Gdybym nie przebaczyła, prawdopodobnie nie mogłabym dalej śpiewać, nie mogłabym spotykać się z ludźmi. Przebaczyć to nie znaczy zapomnieć. Przebaczyć to pozbyć się negatywnych emocji, które zabijają nas od środka. To była tragedia dwóch rodzin. Naszej rodziny i rodziny Piotra. Ja jako matka czułam też ból tej matki, która też nosi ogromny krzyż - mówiła wokalistka.

- Gdybym nie wybaczyła, nie żyłabym. W moim sercu Afrodyta będzie żyła zawsze. Nadal obchodzę każde jej urodziny, rocznicę śmierci, zastanawiam się, jaka by była, co by robiła, czy miałaby dzieci. Ale na co dzień nie rozpaczam. Pogodziłam się z myślą, że moje dziecko jest już w lepszym świecie, do którego wszyscy zdążamy. Nie czuję złości ani nienawiści. Mam pokój w sercu - dodała.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybory prezydenckie 2020. Czym są wyniki exit poll?
  2. Pogoda nagle się zmieni. Nadchodzi bardzo duża zmiana. Prognoza na lato 2020
  3. Klienci Biedronki powinni uważać. GIS wydał pilne ostrzeżenie przed popularnym produktem
  4. Nie żyje ceniony i legendarny rysownik. Był autorem najsłynniejszego logotypu miasta, zmarł nagle
  5. Miał zrezygnować, bo zaproponowano mu tylko 8 tys. zł. Ujawniono zarobki uczestników "Tańca z Gwiazdami"
  6. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News