Eleni niejednokrotnie występowała w mediach Tadeusza Rydzyka.. twitter/Radio MaryjaŹródło: twitter/Radio Maryja
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 27 Lipca 2020

Eleni wcześniej dała koncert u o. Rydzyka, teraz zrobiła wielkie show w Sanktuarium. Wielu fanów może się od niej odwrócić

Eleni, popularna wśród polskich fanów wokalistka, ostatnimi czasy wyraźnie lubuje się w występach podczas wydarzeń związanych z wszelkiego rodzaju religijnymi uroczystościami. Przed kilkoma tygodniami artystka wystąpiła na Jasnej Górze, towarzysząc ojcowi Rydzykowi. Tym razem wierni mogli posłuchać jej występu w Sanktuarium w Charłupi Małej.

O polskiej piosenkarce greckiego pochodzenia zrobiło mi się na powrót głośno, gdy przed kilkunastoma dniami wokalistka wzięła udział w XXIX Pielgrzymce Rodziny Radia Maryja, swoim głosem uświetniając zresztą wydarzenie. Obszerna relacja ze spotkania rodziny Radia Maryja została opublikowana za pośrednictwem mediów społecznościowych, a po wystąpieniach katolickich dostojników, ku zaskoczeniu zebranych na scenę wyszła właśnie Eleni.

Monika Kurska nie otrzymywała alimentów od Jacka Kurskiego? Na jaw wychodzą również inne pikantne szczegóły i kulisy rozwoduMonika Kurska nie otrzymywała alimentów od Jacka Kurskiego? Na jaw wychodzą również inne pikantne szczegóły i kulisy rozwoduCzytaj dalej

Eleni w Sanktuarium

– W czasie, gdy potężne siły pragną zniszczyć rodzinę, gdy są ataki na prawo naturalne, na Dekalog, na świętość, na kapłanów, na Kościół, na patriotyzm, właśnie w tym czasie idziemy do Matki Najświętszej – mówił wówczas ojciec Tadeusz Rydzyk, dodając, że przeciwnicy instytucji zamierzają wprowadzić tzw. soft katolicyzm, by następnie doprowadzić do upadku Kościoła.

Widok grobu Kory jest przykry i smutny. Dwa lata po śmierci tak wygląda, nikt się nie spodziewałWidok grobu Kory jest przykry i smutny. Dwa lata po śmierci tak wygląda, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Płomienne wystąpienie redemptorysty złagodziła niejako wspomniana powyżej wokalistka, w przedziwny sposób wpisująca się w religijny, jak się zdaje, charakter wydarzenia. Nie był to zresztą jedyny występ artystki promowany przez media ojca dyrektora. Utwór "Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca" wokalistka wykonała i przed rokiem, w trakcie 28. pielgrzymki Radia Maryja, a jej koncert transmitowała Telewizja Trwam.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Więźniowie zgotowali "przywitanie" ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Nagranie dla wyjątkowo wytrwałych
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Od dzisiaj hit w Lidlu. Niezbędne wakacyjne akcesoria bez których ani rusz za grosze
 

Popularna zwłaszcza przed laty gwiazda wyraźnie upodobała sobie wszelkiego rodzaju religijne uroczystości. Tym razem sieć obiegły materiały z jej występu w Sanktuarium Matki Bożej Księżnej Sieradzkiej w Charłupi Małej, którego szczegóły przytacza portal "Sieradz. Nasze Miasto". – To były koncerty pełne radości, ale również wzruszeń do łez – przekazał Dawid Zawiasa ze stowarzyszenia "Carpe Diem po Charłupsku", głównego organizatora wydarzenia, cytowany przez serwis.

Koncert miał zostać podzielony na dwie tury (o 15 i o 18) i zgromadzić prawdziwe rzesze fanów. – Złagodzenie obostrzeń sprawiło, że koncerty mogły dojść do skutku. Koncerty dały ludziom wiele nadziei na przetrwanie tego trudnego dla nas wszystkich czasu – zaznaczył Zawiasa. W trakcie dwóch półtoragodzinnych występów Eleni wykonała swoje największe przeboje. Pozostaje nam zatem pogratulować wigoru liczącej 64 lata artystce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje aktor znany z seriali na TVP i Polsacie. Zmarł w wyniku zapalenia płuc
  2. Potężna ulewa na Mazowszu. Miejscowość dosłownie płynie, wszystko zalane
  3. Jak Szumowski zmieniał zdanie o maseczkach
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Nie żyje prowadzący "Milionerów". Z jego ust padały pytania z geografii. Świat nie wierzy

Źródło: sieradz.naszemiasto.pl / Twitter/Radio Maryja