Eleni, polska piosenkarka pochodzenia greckiego, nie miała łatwego życia. Przeżyła tragiczną śmierć swojej nastoletniej córki. Jak wygląda grób Afrodyty po latach?. (zdj. il.) TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. il.) TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 20 Czerwca 2020

Widok grobu dziecka Eleni odbiera mowę. Po 26 latach wygląd zaskakuje, nikt się nie spodziewał

Eleni to polska piosenkarka pochodzenia greckiego, która mimo sławy i udanej kariery, nie miała łatwego życia. Usłane było ono pasmem nieszczęść, jeśli chodzi o życie prywatne, a najgorsze, co spotkało artystkę, to tragiczna śmierć jej nastoletniej córki. Najgorsze chwile już za nią, a czas leczy rany, jednak strata dziecka pozostanie w sercu już na zawsze i jest niewątpliwie traumatycznym doświadczeniem. Jak wygląda grób Afrodyty po latach?

Eleni, inaczej Helena Dzoka, która rozpoczęła karierę solową w 1980 roku i zdobyła serca polskiej publiczności, w 1994 roku w wyniku niewyobrażalnej tragedii straciła swoją nastoletnią córkę. Piękna i młoda Afrodyta miała przed sobą jeszcze całe życie, które odebrał jej były chłopak. 17-latka została przez niego brutalnie zamordowana. 21-latek nie mógł się pogodzić z ich rozstaniem i zastrzelił dziewczynę. Nastolatka zginęła na miejscu. W wyniku tej tragedii piosenkarka straciła swoje jedyne dziecko. Sprawca morderstwa został skazany na karę 25 lat pozbawienia wolności. Po 26 latach od tragedii, widok grobu córki Eleni wciąż wywołuje bardzo silne emocje. Dziennikarz portalu Super Express, Maciej Gąsiorowski, nagrał przejmujący reportaż, w którym przypomniał dramatyczną historię piosenkarki oraz pokazał, jak wygląda grób jej córki.

Gwiazdor Gogglebox dotkliwie pobity przez nietolerancję wobec LGBT. Porażające i tragiczne nagranie obiegło internetGwiazdor Gogglebox dotkliwie pobity przez nietolerancję wobec LGBT. Porażające i tragiczne nagranie obiegło internetCzytaj dalej

Eleni przeżyła tragiczną śmierć swojej nastoletniej córki. Jak wygląda grób Afrodyty po latach?

Do tragedii doszło w 1994 roku. Były chłopak córki Eleni zaprowadził dziewczynę w głąb lasu i prawdopodobnie ją uprowadził. Tam dokonał zemsty za rozstanie, z którym nie mógł się pogodzić. Oddał dwa strzały w kierunku Afrodyty: w skroń oraz w serce ukochanej. 17-latka pochowana została 26 lat temu w Poznaniu, na cmentarzu Junikowo. Jak donosi lokalna prasa, tragedia ta wstrząsnęła miastem i cały Poznań płakał razem z piosenkarką i jej rodziną.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ksiądz bez żadnych ogródek „Wykorzystywaliśmy ślepego chłopca, było nas dziesięciu! Bóg mi wybaczy”. Najbardziej zatrważająca historia w Kościele
2. Porażający rekord. Nie jest dobrze. Świat przeciera oczy ze zdumienia

W reportażu Macieja Gąsiorowskiego z Super Expressu, pt. "(Nie)Zapomniani" dziennikarz, przypominał poruszającą historię Eleni i tragedii, jaka ją spotkała. Jest to prawdopodobnie największa tragedia, jaka w życiu może spotkać człowieka - strata swojego dziecka. Jest to szczególnie bolesne, kiedy tracimy nasze jedyne dziecko, z którym ma się silne więzi, a ponadto tracimy je w wyniku wypadku czy takiej tragedii, jak morderstwo. Dziennikarz Super Expressu odwiedził po latach grób córki Eleni, afrodyty, która dziś byłaby już dorosłą kobietą i miałaby już 43 lata. W chwili zabójstwa miała zaledwie 17 lat.

Mimo upływu lat, ciągle pozostaje w sercu swojej matki, 64-letniej piosenkarki Eleni - W moim sercu Afrodyta będzie żyła zawsze. Nadal obchodzę każde jej urodziny, rocznicę śmierci, zastanawiam się, jaka by była, co by robiła, czy miałaby dzieci. Ale na co dzień nie rozpaczam. Pogodziłam się z myślą, że moje dziecko jest już w lepszym świecie, do którego wszyscy zdążamy. Nie czuję złości ani nienawiści. Mam pokój w sercu. Bez tego nie mogłabym żyć ani śpiewać - powiedziała Helena Dzoka w wywiadzie, który przytoczony został w artykule portalu "Viva".

Piosenkarka w wywiadzie zdradziła, że nieustannie odwiedza także pokój swojej córki, który od 1994 pozostał w stanie nienaruszonym. To daje jej ukojenie i poczucie bliskości. - Przychodzę, siadam i jestem blisko niej. Jest obecna w moim życiu bardzo mocno - zwierzyła się Eleni w rozmowie z portalem "Viva".

Zdjęcia grobu córki Eleni pochodzą z oficjalnego kanału na YouTube/Super Express, udostępnione uprzednio przez Pikio.pl.

YouTube/Super Express

YouTube/Super ExpressZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka oddaje za kupione towary. Pół ceny do twojej kieszeni, warunki łatwo spełnić może każdy
  2. Prześliczna Karolina pędziła motocyklem na solarium. Tragiczna śmierć. Nie żyje
  3. Co dalej partią Piotra Ikonowicza? "Rzeczpospolita": Zostanie zdelegalizowana
  4. Mateusz Morawiecki i coś, o czym nigdy nie mówił, wszystko wyszło na jaw. "Bili go, szantażowali, kazali kopać własny grób"
  5. TVP Info znów bezczelnie manipuluje i szczuje na LGBT+ bez żadnych oporów. Przesadzili, nie mają żadnych zasad
  6. Sytuacja w kraju jest dramatyczna. Setki tysiące Polaków dostały alert RCB, w nocy będzie tylko gorzej

Źródło: Super Express / Viva / Pikio

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News