Eleni. (zdj. Il. ) TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 14 Lipca 2020

Po zabójstwie córki Eleni zdecydowała się wykonać telefon. Niewiele osób wie o tej części tragicznej historii

Eleni długo zmagała się z tragedią Afrodyty Tzoki. Przypomnijmy, że jej córka została zamordowania przez swojego byłego chłopaka Piotra G. 17-letnia dziewczyna została dwukrotnie postrzelona. Pierwsza kula trafiła w skroń, a druga w serce nieżyjącej nastolatki. "Plejada" ujawniła nieznaną dotąd część historii polskiej wokalistki.

Przypomnijmy, że w 1994 roku do artystki greckiego pochodzenia zadzwoniła osoba, która zażądała okupu za Afrodytę Tzoki. Wyjaśnijmy, że była ona córką Eleni. W wyniku przeprowadzonego śledztwa ujawniono, że 17-latka została zastrzelona przez swojego byłego partnera Piotra G. Jej ciało zostało znalezione w lesie, w województwie wielkopolskim. Zabójca został skazany na 25 lat pozbawienia wolności, jednak za dobre sprawowanie udało mu się opuścić zakład karny po 17 latach odsiadki. Mało kto zdaje sobie sprawę, że Eleni wykonała ważny telefon do matki Piotra G. 

Tak wygląda dziś grób Violetty Villas. Niezwykle poruszający widokTak wygląda dziś grób Violetty Villas. Niezwykle poruszający widokCzytaj dalej

Eleni po śmierci Afrodyty Tzoki zadzwoniła do matki Piotra G.

- W moim sercu Afrodyta będzie żyła zawsze. Nadal obchodzę każde jej urodziny, rocznicę śmierci, zastanawiam się, jaka by była, co by robiła, czy miałaby dzieci. Ale na co dzień nie rozpaczam. Pogodziłam się z myślą, że moje dziecko jest już w lepszym świecie, do którego wszyscy zdążamy. Nie czuję złości ani nienawiści. Mam pokój w sercu - tak Eleni komentowała sprawę śmierci swojej córki dla "Plejady".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Monika Olejnik nie wytrzymała i podsumowała w ostrych słowach Jacka Kurskiego. Sytuacja, jakiej nie było
2. Wyniki z Niemiec nie pozostawiają wątpliwości. Polacy mieszkający w Niemczech pewni swojego wyboru

Eleni wyjaśniła, dlaczego wybaczyła Piotrowi G. - Gdybym nie przebaczyła, prawdopodobnie nie mogłabym dalej śpiewać, nie mogłabym spotykać się z ludźmi. Przebaczyć to nie znaczy zapomnieć. Przebaczyć to pozbyć się negatywnych emocji, które zabijają nas od środka. To była tragedia dwóch rodzin. Naszej rodziny i rodziny Piotra. Ja jako matka czułam też ból tej matki, która też nosi ogromny krzyż - wskazywała wokalistka. Jej wypowiedź przytoczył portal "Plejada".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka gwiazda TVN odchodzi z pracy. Nagła decyzja. Co się stało?
  2. Agata Duda odmawia wywiadu dziennikarzowi. Dziennikarz twierdzi, że o niego nie zabiegał
  3. Hanna Lis publicznie i wulgarnie obraziła księdza, nie wytrzymała. Duchowny odpowiedział, wcale nie lepiej
  4. Agata Duda zaatakowała dziennikarza. Właśnie odpowiedział jej w bolesny sposób
  5. Bosak w II turze nie poparł oficjalnie żadnego z kandydatów. Ale już w czerwcu dał do zrozumienia, na kogo zagłosuje
  6. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię

Źródło: [Plejada]