Elżbieta Witek nie wytrzymała. Sejm.gov/screenŹródło: Sejm.gov/screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 20 Czerwca 2020

Elżbieta Witek nie wytrzymała. Dostała ataku śmiechu na sali sejmowej, nie mogła się uspokoić

Elżbieta Witek spotkała się z niecodzienną sytuacją podczas dzisiejszych obrad parlamentu. Posłowie opozycji zgłosili nietypową poprawkę do jednego z rządowych projektów. Autorzy projektu chcieli, aby Jadwiga Emilewicz otrzymała helikopter pełen pieniędzy. Wyniki głosowania zaskoczyły posłów Prawa i Sprawiedliwości.

Pogłębiające się podziały polityczne sprawiają, że każde obrady parlamentu kończą się wielką awanturą. Skłóceni posłowie opozycji i Zjednoczonej Prawicy od lat nie potrafią znaleźć wspólnego języka. To, co wydarzyło się podczas dzisiejszej sesji Sejmu, poruszyło każdego, bez względu na polityczne podziały. Poprawka złożona przez Grzegorza Brauna z Konfederacji wyprowadziła z równowagi samą Elżbietę Witek. Wielu posłów miało łzy w oczach.

Widok grobu dziecka Eleni odbiera mowę. Po 26 latach wygląd zaskakuje, nikt się nie spodziewałWidok grobu dziecka Eleni odbiera mowę. Po 26 latach wygląd zaskakuje, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Elżbieta Witek nie była w stanie prowadzić obrad Sejmu

Ustawa o bonie turystycznym, przedstawiona przez Andrzeja Dudę dała Grzegorzowi Braunowi pole do popisu. Jego zdaniem w projekcie prezydenckim powinien znaleźć się zapis, dzięki któremu Jadwiga Emilewicz otrzymałaby własny helikopter z pieniędzmi. Poseł uważa, że wicepremierka powinna rozdawać je Polakom na zawołanie. "Po art. 41 dodać art. 41a w brzmieniu: Art. 41a. Żeby wszyscy byli zdrowi, piękni i bogaci, a Pani Minister Emilewicz, aby miała własny helikopter do rozrzucania pieniędzy nad Polską na każde wezwanie" - czytamy w poprawce Konfederacji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ksiądz bez żadnych ogródek „Wykorzystywaliśmy ślepego chłopca, było nas dziesięciu! Bóg mi wybaczy”. Najbardziej zatrważająca historia w Kościele
2. Genialna wiadomość już w pierwszy weekend wakacji. Potężne zmiany w całym kraju, nareszcie

Elżbieta Witek w momencie głosowania poprawki wybuchła salwą śmiechu. Nie była w stanie przeprowadzić głosowania. Pomysł Grzegorza Brauna upadł głosami 244 posłów. Śmiejąca się do rozpuku Witek nie ze łzami w oczach odczytywała wyniki głosowania. Przeciwko było 244 posłów - 230 z PiS, 10 z Koalicji Obywatelskiej i po dwóch z Lewicy i PSL-Kukiz\'15.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aż 4 tys. zł dodatku do emerytury i to co miesiąc. Coraz więcej emerytów ma szansę się załapać
  2. Prześliczna Karolina pędziła motocyklem na solarium. Tragiczna śmierć. Nie żyje
  3. Co dalej partią Piotra Ikonowicza? "Rzeczpospolita": Zostanie zdelegalizowana
  4. Mateusz Morawiecki i coś, o czym nigdy nie mówił, wszystko wyszło na jaw. "Bili go, szantażowali, kazali kopać własny grób"
  5. TVP Info znów bezczelnie manipuluje i szczuje na LGBT+ bez żadnych oporów. Przesadzili, nie mają żadnych zasad
  6. O krok od tragedii. W Krakowie wyjątkowe zjawisko pogodowe rozerwało balon widokowy

Źródło: [TVN24]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News