Edyta Górniak Łukasz Szumowski. Edyta Górniak na antenie wRealu24Źródło: Edyta Górniak na antenie wRealu24
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 13 Maja 2020

Edyta Górniak niebezpiecznie straszyła internautów. Dostała odpowiedź, której nie mogła się spodziewać

Edyta Górniak przed kilkoma dniami pojawiła się na antenie wRealu24. W programie "W cztery oczy" wokalistka przedstawiła swoje poglądy w sprawie wirusa oraz wyraźnej niechęci do przyjmowania szczepionek. Do słów artystki odniósł się minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Polscy celebryci coraz śmielej i chętniej zdają się dzielić swoimi przemyśleniami na temat obecnej sytuacji epidemicznej. Choć częstokroć stawianym przez nich tezom nie towarzyszą naukowe dowody, gwiazdy z coraz większą gorliwością wyrażają swoje poglądy związane z wirusem.

Szczególnie szeroko komentowane było niedawne wystąpienie Górniak. Wokalistka w programie "W Cztery Oczy" Marcina Roli (screen z programu widzimy powyżej) przekazała, że "woli odejść z tego świata, niż pozwolić komukolwiek wstrzyknąć coś w jej organizm".

Doniesienia z ostatniej chwili. Stanisław Karczewski przekazał ważne informacje, nie będzie wicemarszałkiemDoniesienia z ostatniej chwili. Stanisław Karczewski przekazał ważne informacje, nie będzie wicemarszałkiemCzytaj dalej

Edyta Górniak: "To niech nas rozstrzelają"

– Szczepienia mogą wywołać różne reakcje organizmu. Ja i mój syn nie zgodzimy się na szczepienia. Jeśli będą chcieli nas rozstrzelać, to niech nas rozstrzelają – zapewniała wokalistka.

Przypomnijmy, że piosenkarka stwierdziła ponadto, iż siłą woli jest w stanie sprawdzić, czy jest zakażona, czy też nie. – Jak wierzę w to, że jestem zdrowa, to jestem zdrowa, a jak wierzę, że za chwilę umrę na chorobę zakaźną, to wprowadzę taki program do mózgu, że rozprowadzi tę informację po całym organizmie i wywoła komórki rakowe – przekonywała na antenie "wRealu24".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Najnowszy komunikat ministerstwa zdrowia nie napawa optymizmem. Rekordowa liczba zakażeń w Polsce
2. Ile zarabia prezydent Andrzej Duda? Niektórzy na takie pieniądze muszą pracować cały rok 

Słowa Górniak, jak wspomnieliśmy powyżej, były niezwykle szeroko komentowane. Jedni pukali się w czoło, inni zaś przyklaskiwali wokalistce, twierdząc, że wykazała się mądrością. Tym razem do słów artystki odniósł się minister zdrowia Łukasz Szumowski.

– Ja rozumiem, że pani Edyta sprawdza na przykład, z czego są zrobione pastylki, antybiotyk, jak łyka. Szczepionka to jedna z form leku. Tak samo, jak jako ludzie nie wiemy i nie jesteśmy w stanie sprawdzić pastylki, tak nie jesteśmy w stanie sprawdzić szczepionki. Po to jest Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, gdzie wszystkie badania są składane, sprawdzane jest, jak te leki były przygotowywane, jaki jest skład substancji, od tego są eksperci. Ja nie zastanawiam się, jak jest zbudowany silnik samolotu, jak do niego wsiadam – przekazał na antenie Radia ZET Szumowski, cytowany przez portal antyfake.pl. Jednocześnie podkreślił, że wypowiedź Górniak była "co najmniej niefortunna".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najnowsze wyniki badań kompletnie zaskakują. Czy tysiące Polaków już przeszło koronawirusa?
  2. Ogromna akcja w Lidlu, ceny będą zaskakująco niskie. Znamy datę
  3. Kataklizm w centralnej Polsce. Służby odpowiadają na pytania o straty
  4. Kierowca wykrzyczał do pasażerów, że w autobusie może być tylko 21 osób. Ich reakcja zwala z nóg
  5. Dzień Pielęgniarki i Położnej. Dziękujemy bohaterom w szpitalach w całej Polsce
  6. Obostrzenie w Polsce przedłużone o kolejny miesiąc. Polacy będą wściekli

Źródło: youtube.com/wRealu24 / antyfake.pl