dziewczynka. Youtube.com/ Good HousekeepingŹródło: Youtube.com/ Good Housekeeping
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 19 Lipca 2020

Dziewczynka o wielkim sercu oddała swój obiad bezdomnemu, bo nie mogła patrzeć, jak głoduje. Internauci poruszeni, wideo obiega sieć

Dziewczynka zrezygnowała ze swojego posiłku, aby nakarmić bezdomnego. Widok głodnego mężczyzny bez domu, który siedział i wpatrywał się w jedzących rarytasy klientów restauracji poruszył serce dziecka. Wideo obiegło cały internet i wzrusza wszystkich w internecie.

Niezwykle empatyczna i przyjacielska 8-latka to niejaka Ella Scott. Zauważyła bezdomnego mężczyznę, który jej zdaniem wyglądał na głodnego i bezradnego. Bez wahania podjęła decyzję o rezygnacji ze swojego obiadu i nakarmienia potrzebującego.

Aż trudno uwierzyć, co Jacek Kurski z żoną zrobili tuż po wyjściu z kościoła. Nawet nie zdążyli się przebrać, do sieci trafiły zdjęciaAż trudno uwierzyć, co Jacek Kurski z żoną zrobili tuż po wyjściu z kościoła. Nawet nie zdążyli się przebrać, do sieci trafiły zdjęciaCzytaj dalej

Dziewczynka jest przykładem dla dorosłych

Dziewczynka wstała nagle od stołu w restauracji Lallapalooza w Monterey w Kalifornii. Wzięła swój talerz z pysznym daniem, był to stek i ziemniaki. Choć cały dzień czekała na posiłek, wolała oddać go bezdomnemu. Mężczyzna później został namierzony i to niejaki David Salkowski.

Wielu pije ją prawie codziennie, a nie wie jakie spustoszenie wywołuje dla organizmu. Trucizna o smaku ambrozji dewastuje nasz organizmWielu pije ją prawie codziennie, a nie wie jakie spustoszenie wywołuje dla organizmu. Trucizna o smaku ambrozji dewastuje nasz organizmCzytaj dalej

„Ella zawsze miała wielkie serce” - mówił jej tata.

„Ilekroć mijamy bezdomnych na ulicy, ona zawsze prosi mnie o pieniądze, które może im ofiarować” - dodał ojciec Elli. 

38-letni Scott, ojciec Elli uchwycił wszystko na nagraniu. Następnie wideo trafiło na Facebooka, gdzie zostało obejrzane aż 44 miliony razy. Nie spodziewał się aż tak ogromnego odzewu i pochwały swojej pociechy. Jego córka ma empatię od zawsze, a jej gest nie został w żaden sposób wymuszony. Zrobiła to z potrzeby serca. Okazuje się, że męzczyzna przyczynił się też tym samym do czegoś cudownego. Bezdomnego mężczyznę rozpoznała i odnalazła siostra.

Kilka dni później ojciec dziewczynki otrzymał telefon właśnie od siostry bezdomnego. Ta wyjaśniła, że nie widziała swojego 62-letniego brata od wielu miesięcy, a cierpi on na zespół stresu pourazowego i nagle zaginął. Płakała ze szczęścia ponad pół godziny, ponieważ w końcu mogła go zobaczyć i z ulgą odetchnąć, wiedząc, że nic mu nie jest. Jak widać, dobro miało w tym przypadku podwójną siłę, ponieważ nie tylko głodny został nakarmiony, ale również zaginiony został znaleziony. Dlatego właśnie warto pomagać. 

„To niewiarygodne, że to, co zrobiła Ella, poruszyło tak wielu ludzi i miejmy nadzieję, że połączy brata i siostrę” -  mówił Scott.

Link do wideo tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejne zmiany w szkolnictwie. MEN wprowadza nowy przedmiot
  2. Powiedział, co sądzi o TVP, a nadawca go pozwał. Dziś to telewizja musi zapłacić widzowi
  3. Podczas karmienia piersią przestała reagować. Luna miała tyko trzy dni
  4. Wybuch i pożar w Castoramie, klienci są ewakuowani. Ucierpiały zaparkowane pod sklepem samochody
  5. Kto może zastąpić Łukasza Szumowskiego? Potencjalni kandydaci
  6. Mateusz Damięcki pojechał nad morze. Nagrał wszystko, co dzieje się na polskiej plaży

Źródło: YouTube