Dziewczynka została bezpodstawnie skrzywdzona przez swojego ojca.. youtube/RafNetŹródło: youtube/RafNet
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 14 Lipca 2020

Dziecko bardzo dziwnie szło w sklepie obok taty. Klientka po przyjrzeniu się zamarła, prawda budzi grozę i złość

Dziewczynka została bezpodstawnie skrzywdzona przez swojego ojca. W trakcie robienia zakupów w markecie jedna z kobiet zauważała dziwne zachowanie dziecka, które towarzyszyło swojemu ojcu w trakcie wizyty w jednej z placówek popularnej sieci Walmart. Reakcja Eriki Burch z Cleveland zasługuje na ogromną pochwałę.

Wyraźnie zapłakana, zaledwie kilkuletnia dziewczynka szła pochylona w osobliwy sposób obok koszyka prowadzonego przez swego ojca, prosząc, by ten "przestał". Niecodzienne zachowanie dziecka zwróciło uwagę pani Eriki, która postanowiła wyjaśnić powody co najmniej zastanawiającego sposobu, w jaki poruszała się córka potężnego mężczyzny, którym niczym niestropiony prowadził przed sobą wózek, jak i wypowiadanych wraz ze szlochaniem słów.

Pilne, bardzo ważne informacje dla tysięcy matek w całym kraju. Chodzi o dodatkowe pieniądzePilne, bardzo ważne informacje dla tysięcy matek w całym kraju. Chodzi o dodatkowe pieniądzeCzytaj dalej

Dziewczynka była ciągnięta za włosy

"Proszę, zatrzymaj się, to boli. Obiecuję, że nie zrobię tego więcej. Przestań. Proszę, puść mnie", krzyczała w pewnym momencie wykrzywiona w grymasie bólu dziewczynka. Wspomniana powyżej Burch zauważyła, że ojciec dziecka przywiązał je do rączki wózka sklepowego za włosy, jak gdyby nigdy nic kontynuując robienie zakupów. Oburzona zachowaniem mężczyzny, sama będąc matką, zwróciła mu uwagę na cierpienie jego córki.

Ten zbył ją jednak, twierdząc, że sposób, w jaki traktuje dziewczynkę, jest wyłącznie jego sprawą. Kobieta postanowiła zatem uwiecznić zajście, wykonując kilka fotografii, by następnie móc przekazać materiały lokalnym służbom porządkowym. Ku jej rozczarowaniu funkcjonariusze przekazali jej jednak, że nie mogą nic zrobić w tej sprawie, a rodzice mają prawo karać własne dzieci, dopóki ich "nie ranią".

Ksiądz Andrzej miał dopuścić się odrażających czynów. Stanie przed sądem, ustalenia prokuratury są zatrważająceKsiądz Andrzej miał dopuścić się odrażających czynów. Stanie przed sądem, ustalenia prokuratury są zatrważająceCzytaj dalej

Wobec braku obrażeń widocznych na ciele dziewczynki władza okazała się bezradna. Zaznaczono, że za dowód mając wyłącznie fotografie, nie sposób jednoznacznie stwierdzić, czy mężczyzna znęcał się nad własnym dzieckiem. W związku z – delikatnie rzecz ujmując – mało zdecydowaną reakcją miejscowych funkcjonariuszy pani Erika zdecydowała się opublikować materiały w internecie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wielkie kontrole policyjne na weselach? Poznaliśmy prawdę, nikt o niej głośno nie mówił
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. 1200 zł dla prawie 60 tys. Polek. Niewiele osób wie, że po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
 

Zdjęcia przywiązanej za włosy do wózka dziewczynki wywołały ogromne oburzenie w sieci. Sam post udostępniono przeszło 200 tys. razy. Kolejno sprawą zainteresowały się media, po czym ustalono tożsamość ojca widocznej na zdjęciu kilkuletniej dziewczynki. Zachowaniu Charlesa Davisa przyjrzały się władze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katarzyna Dowbor podjęła decyzję, pomoże rodzinie, która straciła dom. Już poczyniła pierwsze kroki
  2. Ogromny pożar samochodu, poparzoną kobietę znaleziono pod wiaduktem, nie żyje. Tragedia na S8
  3. Wirusolog twierdzi, że koronawirus to sztuczny twór
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Ministerstwo Zdrowia przekazało porażające informacje. Sytuacja jest trudna do opanowania

Źródło: Gwiazdy WP