Dziennikarz TVP ciągnął dziwny wywód. Wikipedia
Źródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 7 Stycznia 2020

Dziennikarz TVP odleciał. Dziwny wywód na temat seksu i stron dla dorosłych

Dziennikarz TVP 3, Zbigniew Górniak, szerszej publiczności dał się poznać latem 2018 roku. To właśnie wówczas miał przeprowadzać audycję pod wpływem alkoholu. Choć sam wypiera się zarzutów, jakoby był w stanie wskazującym, został odsunięty od prowadzenia audycji w Radio Opole. Teraz udziela się przede wszystkim za pośrednictwem swojego Twittera, na którym dał ostatnio popis.

Wywód Górniaka jest co najmniej dziwny. Wszystko zaczęło się od jego wpisu o Robercie Biedroniu i Krzysztofie Śmiszku.

Tadeusz Rydzyk dostanie szału. Radio Maryja pojawi się w zagranicznym filmieTadeusz Rydzyk dostanie szału. Radio Maryja pojawi się w zagranicznym filmieCzytaj dalej

- Reporterskie pytanie do @K_Smiszek. Czy p. Biedroń jest w waszym związku stroną aktywną czy bierną? Bo gdy juz zostałby tym prezydentem, to jak nazywać Pana? Pierwszą Damą? Pierwszym Damem? Pierwszym Mężem? Nie kpię. Wy, lewica, przykładacie wagę do języka. Zatem? - zapytał w tweecie, wysłanym 5 stycznia.

Dziennikarz TVP ciągnie dziwny wywód

Internauci zaczęli masowo odpowiadać na wulgarny wpis dziennikarza. Jeden z nich próbował wytłumaczyć Górniakowi, że seks homoseksualny nie polega na odgrywaniu seksu między osobami różnych płci. Wtedy się zaczęło.

- To jak rozumieć wypinanie pośladków i penetrację? Jeśli nie jest to naśladownictwem aktu miłosnego kobiety i mężczyzny, to czymże to jest, do licha? - zapytał dziennikarz po czym dodał, że właśnie postanowił się "doszkolić - Dokształcałem się właśnie na X-kanale, wygląda to dość podobnie. Jeden dominuje, drugi ulega. Jeden napierw, drugi przyjmuje. Nie wiem, może w kuchni albo za kierownicą zamieniają się rolami? - wytłumaczył.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów

2. Produkty zapobiegające nowotworom. Warto włączyć je do swojej codziennej diety

3. Sprawa Jarosława Kaczyńskiego przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka. "Pozbawienie prawa do rzetelnego procesu sądowego"

4. Grupa wykluczonych z 13. emerytury. Kto jej nie dostanie?

5. Cały powiat wyłącza się z WOŚP. "Mój światopogląd jest inny"

6. Magda Gessler zrobiła im rewolucję, a potem wbiła nóż w plecy? Ludzie są oburzeni, największy skandal w okolicy