Dziennikarz TVP. (zdj. Il. ) ; ARKADIUSZ ZIOLEK/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 21 Sierpnia 2020

Były dziennikarz TVP usłyszał straszne zarzuty. Najnowsze doniesienia wstrząsnęły opinią publiczną

Były Dziennikarz TVP, Grzegorz S. w najbliższej przyszłości stanie przed wymiarem sprawiedliwości. Po 2 latach pracy policji i ABW odkryto, że jego działalność może naruszać obowiązujące prawo. Jeśli sąd uzna go za winnego, mężczyzna trafi do zakładu karnego.

Od 2018 roku organy ścigania prowadziły śledztwo dotyczące promowania ustrojów, które doprowadziły do skrajnego wyniszczenia Polski. Przypomnijmy, że 21 kwietnia funkcjonariusze uniemożliwili przeprowadzenie międzynarodowego wydarzenia muzycznego. Koncert miał odbyć się w niewielkiej miejscowości, Dzierżoniowie. Okazją do przedsięwzięcia miała być rocznica urodzin jednego z największych zbrodniarzy w dziejach ludzkości, Adolfa Hitlera. Prokuratura w Świdnicy, jak podaje "Wirtualna Polska", znalazła dowody obciążające aż 13 osób. Okazuje się, że jedna z nich pełniła funkcję dziennikarza TVP. Grzegorz S. był też prezesem Radia Gdańsk.

Magdalena Ogórek niespodziewanie zniknęła z TVP, na ekranie sam Jakimowicz. Co dalej z karierą, co się stało?Magdalena Ogórek niespodziewanie zniknęła z TVP, na ekranie sam Jakimowicz. Co dalej z karierą, co się stało?Czytaj dalej

 Były dziennikarz TVP stanie przed sądem. Mógł promować ustrój faszystowski

Przedstawiciele prokuratury w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" ujawnili część informacji dotyczących prowadzonego śledztwa. Doszło do dokładnego przeszukania w domu byłego dziennikarza TVP. Działanie to jedynie obciążyło oskarżonego.

- Podczas przeszukania w jego mieszkaniu zabezpieczonych zostało kilkaset sztuk okładek płyt zespołów odwołujących się do rasizmu, gloryfikujących nazizm i wzywających do nienawiści na tle narodowościowym - deklarowała anonimowa osoba, współprowadząca pracami organów ścigania dla "Gazety Wyborczej". Okazuje się, że poważne zarzuty zostały skierowane do żony Grzegorza S.

Pilny apel o przesunięcie powrotu do szkoły. Nauczyciele przemęczeni i przytłoczeni, nie mają już siłPilny apel o przesunięcie powrotu do szkoły. Nauczyciele przemęczeni i przytłoczeni, nie mają już siłCzytaj dalej

Małżeństwo miało prowadzić niecodzienną formę działalności. "Gazeta Wyborcza" informuje, że były dziennikarz TVP miał rozpowszechniać i redystrybuować płyty z rasistowskim rockiem. Wszystko odbywało się za pośrednictwem internetu. Wnikliwą analizę przeprowadzili też eksperci z lingwistyki kryminalistycznej Instytutu Ekspertyz Kryminalistycznych "Analityks". Zebrany materiał dowodowy zostanie przedłożony sędzi odpowiedzialnemu za rozpatrzenie bulwersującej sprawy. Media ujawniły również zaskakujące doniesienia w sprawie poprzednich aktywności Grzegorza S. Przed rozpoczęciem pracy jako dziennikarz TVP sprawował funkcję radnego Ligi Polskich Rodzin.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jego utwory śpiewała cała Polska. Niestety, nie żyje wybitny muzyk i aktor
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Bolesne zderzenie z rzeczywistością. Przyszli emeryci będą musieli przeżyć za 30% swoich pensji

Były dziennikarz TVP przez niedługi czas był też prezesem Radia Gdańsk. "Gazeta Wyborcza" podaje, że spotkał się wówczas z poparciem polityków PiS. Medium relacjonuje, że jeszcze w 2019 roku Grzegorz S. kierował pracami Telewizyjnego Centrum Wyborczego. Warto jednak podkreślić, że Telewizja Polska stanowczo odcięła się od oskarżonego. W piśmie skierowanym do prasy przekazali, że mężczyzna nie jest zatrudniony przez władze stacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jechał motocyklem, jest w stanie ciężkim. Druzgocące zdarzenie w Warszawie
  2. Szumowski kłamał ws. respiratorów dla WOŚP?
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Nowe ognisko koronawirusa. Wiemy, gdzie zostało wykryte

Źródło: [Gazeta Wyborcza/Wirtualna Polska]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!