Dziennikarz TVP. wikipedia.org / twitter.com/Arleta Żyleta
Źródło: wikipedia.org / twitter.com/Arleta Żyleta
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 16 Lutego 2020

Opublikowała prywatną wiadomość od dziennikarza TVP. Skandaliczna treść

Dziennikarz TVP, Cezary Gmyz, delikatnie rzecz ujmując, nie słynie z przesadnej elegancji oraz kultury osobistej płynącej z jego słów. Media społecznościowe po raz kolejny obiegł dowód "klasy" korespondenta Telewizji Publicznej, który zasłynął opublikowaniem artykułu "Trotyl na wraku tupolewa".

Cezary "Trotyl" Gmyz znany jest ze swoich obraźliwych wypowiedzi. Przypomnijmy, że niemal dwa lata temu dziennikarz TVP obraził m.in. prof. Ryszarda Krasnodębskiego. Wspomniany 93-letni profesor swego czasu skrytykował wystąpienie Mateusza Morawieckiego. W odpowiedzi, jak wskazuje portal natemat.pl, Gmyz napisał, że "staruszek się zapluł" i "przyszedł poskrzeczeć".

Redaktor Gmyz nie zawahał się nazwać "szlampą" Pierwszej Prezes Sądu Najwyższego prof. Małgorzaty Gersdorf. Słowo pochodzące z języka niemieckiego należałoby tłumaczyć jako "szmatę". Dodajmy, że zdaniem prokuratury nie doszło wówczas do zniewagi profesor Gersdorf.

Nie żyje twórca kultowego Nie żyje twórca kultowego "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej". Dziś w nocy, w wieku 87 lat zmarł Jerzy GruzaCzytaj dalej

Dziennikarz TVP: "Jesteś tępą d***ą"

Dziennikarz Telewizji Polskiej do obrażania ludzi używa również wiadomości prywatnych. Przekonaliśmy się o tym w styczniu. "Jaka ty brzydka jesteś. Banuję cię nie dlatego, że jesteś kretynką tylko ze względów estetycznych", napisał cytowany przez portal "Na Temat" Gmyz w wiadomości do Klaudii Renusz.

Cezary Gmyz -- Twitter

Dziś media społecznościowy obiegł kolejny pokaz klasy dziennikarza. "Jesteś tępą dzidą", napisał Gmyz do jednej z użytkowniczek Twittera.

Cezary Gmyz -- Twitter

Choć sfabrykowanie podobnego screena nie należałoby do zadań najtrudniejszych, biorąc pod uwagę poprzednie wypowiedzi redaktora Gmyza, te również wydają się wysoce prawdopodobne.

Dziennikarzowi TVP gratulujemy kultury.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zostały dwa tygodnie na złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie

2. Para w ogóle nie krępowała się w samolocie. "Czy ona nie ma spodni?"

3. Autobus grozy woził dzieci po Polsce. O krok od tragedii

4. Autobus nie ustąpił karetce na sygnale. Wstrząsające nagranie, internauci oburzeni

5. Pozycja Andrzeja Dudy zagrożona? Drastycznie traci poparcie, ujawniono dowody

6. Książę Harry w żałobie. Była kobietą, którą kochał nad życie, niestety nie żyje