"Dzień Dobry TVN". Ewa Drzyzga miała problemy ze zdrowiem. yotube/ tvnplŹródło: yotube/ tvnpl
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 31 Sierpnia 2020

Ewa Drzyzga poprowadzi "Dzień Dobry TVN". Niewielu wie, że ma za sobą prawdziwy zdrowotny koszmar

"Dzień Dobry TVN" przechodzi ostatnio pewne zawirowania. Po odejściu z redakcji Magdy Mołek i Kingi Rusin stacja musiała znaleźć zastępstwo dla dziennikarek. Jedną z nowych prowadzących popularnej śniadaniówki zostanie Ewa Drzyzga. Nie wszyscy wiedzą, że ze względu na stres prezenterka cierpiała na wyjątkowo bolesną przypadłość.

Mimo że Drzyzga z TVN-em związana jest już od kilkudziesięciu lat, w trakcie których zyskała licznych fanów, prezenterka wyjątkowo rzadko otwarcie mówi o swoim prywatnym życiu. Niemałym zaskoczeniem dla osób znających dziennikarskie dokonania Drzyzgi były doniesienia mówiące o poważnych problemach zdrowotnych, z jakimi w przeszłości musiała zmierzyć się była już prowadząca popularnych "Rozmów w toku".

Najpierw wyrzucono go z Najpierw wyrzucono go z "Pytania na śniadanie", teraz z innej stacji. Protest kolegów z redakcji, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

"Dzień Dobry TVN". Ewa Drzyzga miała problemy ze zdrowiem

Plotkarski portal Plotek.pl wskazuje, że Drzyzga od przeszło 15 lat pozostaje w związku małżeńskim z Marcinem Borowskim. Para poznała się w trakcie wspólnej pracy w radiu RMF FM. Małżeństwo wspólnie wychowuje dwóch synów: nastoletnich Stanisława i Ignacego. Prezenterka kojarzona jest najsilniej z wieloletnim prowadzeniem wspomnianych powyżej "Rozmów w toku". Program był emitowany w telewizji TVN nieprzerwanie od 2000 do 2016 roku.

Informator ujawnił kulisy przetasowań w Informator ujawnił kulisy przetasowań w "Dzień dobry TVN". Padły słowa o autocenzurzeCzytaj dalej

Po zakończeniu emisji popularnego talk-show dziennikarka otrzymała posadę prowadzącej "36,6", programu, w którym przedstawiano metody radzenia sobie ze schorzeniami. Jak wskazuje wspomniany portal, wybór tematyki mógł nie być przypadkowy. Ewa Drzyzga sama cierpiała bowiem na poważne problemy ze zdrowiem. Łączenie macierzyństwa z niezwykle wymagającą pracą zawodową zaowocowało problemami z kręgosłupem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niebywałe sceny na pogrzebie Piotra Szczepanika. Żałobnicy przecierali oczy ze zdumienia
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Nauczyciele mają dość, coraz więcej rezygnuje z nauczania. Zamiast tego wybierają specjalne świadczenie

Wspomniano, że stres związany z zawodem odbił się na zdrowiu nowej prowadzącej "Dzień Dobry TVN", gdy ta prowadziła chętnie oglądane przed laty "Rozmowy w toku", w których goście opowiadali o intymnych, często nietypowych problemach. "Jednym ludziom on się odkłada w narządach wewnętrznych, dostają wrzodów żołądka. A u mnie w mięśniach. Wszystko się spina i boli mnie kręgosłup. Jedna z rehabilitantek mi to uświadomiła: »Pani za dużo na siebie bierze«", wskazała w rozmowie z "Twoim stylem".

I dalej: "Pytam: jak za dużo, pracuję, zajmuję się dziećmi, jak każdy. Tyle że jej nie chodziło o to, że zasuwam za dużo godzin. Tylko że biorę na siebie zbyt wiele ludzkich emocji", wspominała. Już niedługo Ewa Drzyzga zadebiutuje w roli prowadzącej popularnej śniadaniówki telewizji TVN.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, wycofano popularny lek. Jeśli masz go w domu, natychmiast wyrzuć
  2. Wiceminister: “opłata cukrowa nie trafi do budżetu państwa”. Nie, Patkowski mija się z prawdą
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Ewakuacja ponad 3 tys. osób. Nie mają wyjścia, ratują swoje życie. Europejski dramat poraża

Źródło: Plotek.pl