Poroszona o komentarz w czasie trwania programu "Dzień dobry TVN", Dominika Tajner zdecydowała się na znaczące słowa. YouTube.com/ tvnplŹródło: YouTube.com/ tvnpl
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 27 Września 2020

Na antenie "Dzień dobry TVN" wbiła szpilę byłemu mężowi. Michał Wiśniewski może poczuć się dotknięty

"Dzień Dobry TVN" próbuje przekonać do siebie widzów, poruszając aktualne tematy i zapraszając popularne gwiazdy oraz celebrytów. Program nadawany jest na żywo, więc jeśli coś padnie z ust gości czy prowadzących, nie ma szans, aby wyciąć to lub zrobić następne ujęcie. Tym razem kilka wyjątkowo uszczypliwych słów skierowanych zostało w stronę Michała Wiśniewskiego. Była żona muzyka, chociaż nie podała jego imienia, zdecydowała się na wiele mówiącą aluzję.

„Dzień dobry TVN” zdecydowało się zaprosić do swojego studia Dominikę Tajner. Córka legendarnego szkoleniowca skoczków narciarskich Apoloniusza Tajnera wkroczyła na salony rodzimego show-biznesu po tym, jak związała się z kochliwym liderem „Ich Troje”. Kiedy wydawało się, że Michał Wiśniewski znalazł wreszcie prawdziwą jedyną, w czasie odcinka „Tańca z gwiazdami” Dominika Tajner dowiedziała się, że ukochany złożył dokumenty rozwodowe. Teraz, kiedy przepracowała już nieco sprawę, nie unika poruszania tego tematu. Na kanapie „Dzień Dobry TVN” padły z jej ust bardzo wymowne słowa.

Niewyobrażalnie ogromne pieniądze dla fundacji Tadeusza Rydzyka. Szczegóły mogą przyprawić o ból głowyNiewyobrażalnie ogromne pieniądze dla fundacji Tadeusza Rydzyka. Szczegóły mogą przyprawić o ból głowyCzytaj dalej

Dominika Tajner w „Dzień Dobry TVN” opowiadała o miłości w czasie trwania pandemii

„Dzień Dobry TVN” w bardzo lekki sposób postanowił poruszyć temat relacji międzyludzkich w obecnej sytuacji. Niestety światowa pandemia koronawirusa sprawiła, że konieczne było ograniczenie kontaktów z innymi praktycznie do zera. Teraz zupełnie inaczej patrzymy na osoby, których nie znamy i zdecydowanie trudniej doprowadzić do jakiejkolwiek interakcji. Dominika Tajner w „Dzień Dobry TVN” przedstawiła swoje spostrzeżenia.

Telewizja Trwam nigdy nie odpuści? Na antenie pojawił się nowy Telewizja Trwam nigdy nie odpuści? Na antenie pojawił się nowy "reportaż", na Nowogrodzkiej zrobi się gorącoCzytaj dalej

- Ja mam bardzo dużo doświadczenia odkąd rozstałam się z mężem - mówiła otwarcie i bez skrępowania Dominika Tajner. Celebrytka zdradziła jednocześnie, że najbliżsi znajomi i przyjaciele zmartwieni byli jej stanem i porzuceniem, dlatego starali się aranżować jej randki w ciemno, a w momencie, gdy pojawił się koronawirus, randki przenieśli do sieci. To właśnie w czasie niewinnej wymiany zdań była żona Michała Wiśniewskiego zdecydowała się na dyskretną aluzję względem swojego byłego ukochanego.

Emerytura największej gwiazdy Emerytura największej gwiazdy "M jak miłość" załamuje. "Wszystko znikło, nic nie mamy"Czytaj dalej

Wierzy w miłość, dostrzega jednak plusy i minusy związku rozpoczynającego się na odległość

Dominika Tajner w „Dzień Dobry TVN” nie wydawała się zakłopotana poruszanym tematem. Otwarcie mówiła o swoich doświadczeniach i z entuzjazmem odpowiadała na pytania zadawane jej przez prowadzących. W pewnym momencie w czasie rozmowy na temat zdalnych randek, wykorzystujących dobrodziejstwo nowoczesnej technologii, Dominika Tajner zaskoczyła wszystkich swoją wypowiedzią. Wskazała, że przecież takie spotkanie poprzez kamerkę internetową ma swoje plusy i nie należy o tym zapominać. O ile oczywiście brak kontaktu fizycznego i wyjścia z domu nie są przyjemne, to już możliwość zauważenia w domu kręcącej się żony czy dzieci jest niewątpliwym plusem, pozwalającym oszczędzić czas na wchodzenie w szkodliwą relację. Wielu widzów odniosło wrażenie, że spostrzeżenie to nie było rzucone mimochodem w eter, a miało konkretnego adresata pod postacią byłego męża Dominiki Tajner, Michała Wiśniewskiego. To nie jedyne bardzo osobiste słowa, na jakie zdobyła się celebrytka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Jesienią pij kawę ze „złotym mlekiem”, efekty powalają. Zrobisz ją z produktów, które na pewno masz w kuchni
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Po rozstaniu z liderem „Ich Troje” gościła na salonach

Dominika Tajner wciąż odcina kupony od medialnego związku z Michałem Wiśniewskim. Wizyta w studio „Dzień Dobry TVN” to jedynie jeden z jej celebryckich obowiązków. Nie tak dawno temu była żona gwiazdora występowała w programie „Agent: gwiazdy”, gdzie, wywieziona na drugi koniec świata, odkryć musiała, kto z kolegów z branży przez cały czas ich okłamuje. Jej występy z tamtego okresu nadal dostępne są na kanale TVN na YouTubie, jednak to słowa, które padły na kanapie „Dzień Dobry TVN”, zdają się trafiać do widzów śniadaniówki najbardziej. Dominika Tajner wyznała, że wierzy, iż każda forma nawiązywania kontaktu jest niesamowicie ważna. Dodała jednocześnie, że nawet jej przykre doświadczenia z przeszłości nie zmniejszyły jej wiary w prawdziwą miłość.

Dzień Dobry TVN

Źródło: Instagram.com/@dominika_tajner

Zdjęcie wyróżniające to kadr z programu "Agent: gwiazdy" dostępnego na YouTube.com/tvnpl

Źródło: Kozaczek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niemcy masowo przyjeżdżają do Polski, by odwiedzić jedno miejsce. Trzeba dostawiać nawet specjalne autobusy
  2. Dziwne zdarzenie na warszawskiej "Patelni". Wszystko się nagrało
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News