"Dzień dobry TVN" Kinga Rusin. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 28 Sierpnia 2020

"Dzień dobry TVN" z zupełnie nową parą prowadzących. Takiego wyboru nikt się nie spodziewał

"Dzień dobry TVN" bez Kingi Rusin. Wiemy, kto zastąpi znaną i lubianą prezenterkę. Okazuje się, że Edward Miszczak znalazł nietuzinkową parę. Na antenie TVN-u zobaczymy fenomenalne połączenie. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wystąpią w programie śniadaniowym.

Programy śniadaniowe od wielu lat umilają nam poranki. Rozmowy na temat codziennych problemów Polek i Polaków, przyciągają niemałą oglądalność. Dziennikarze "Dzień dobry TVN" oraz "Pytanie na śniadanie" przekazują też ciekawostki ze świata kuchni, technologii oraz mody. Również celebryci i politycy chętnie goszczą w studio TVN i TVP, by zdradzać zaskakujące sekrety ze swojego życia prywatnego. W ostatnim czasie produkcja komercyjnego medium wzbudziła emocje.

Przepracowały w TVN po 15 lat. Teraz Kinga Rusin otrzymała od niej SMS-a, znamy jego treśćPrzepracowały w TVN po 15 lat. Teraz Kinga Rusin otrzymała od niej SMS-a, znamy jego treśćCzytaj dalej

"Dzień dobry TVN" bez Kingi Rusin. Zastąpi ją Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Od kilku tygodni tak zwana kolorowa prasa spekulowała na temat odejścia Kingi Rusin z programu, który prowadziła przez 13 lat. Chwilę po przeniesieniu Piotra Kraśki do "Faktów" TVN, informowano o ważnych zmianach kadrowych. "Dzień dobry TVN" miała zawojować Agnieszka Woźniak-Starak. Jak podawał portal "Pudelek", Edward Miszczak miał nawet szukać jej pary. Ostatecznie okazało się, że znanych dziennikarzy zastąpi Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski. Wszystko wskazuje na to, że produkcja TVN postawiła niezwykle wysoko poprzeczkę produkcji "Pytanie na śniadanie".

Służby ratownicze nie wyrabiają, dantejskie sceny. Żywioł uderzył z niespodziewaną mocąSłużby ratownicze nie wyrabiają, dantejskie sceny. Żywioł uderzył z niespodziewaną mocąCzytaj dalej

Kinga Rusin poinformowała swoich fanów, że zakończenie współpracy z "Dzień dobry TVN" nie wynikało z konfliktów personalnych. Dziennikarka podała, że czekają ją nowe wyzwania. Sam Miszczak nie wyklucza podejmowania dalszych działań z Rusin. Przypomnijmy, że redaktorka prowadzi własną firmę kosmetyczną, co zapewnia jej pełną niezależność finansową od TVN-u. Inna sytuacja miała miejsce z Magdą Mołek, która o zwolnieniu z komercyjnej stacji, dowiedziała się z mediów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Polsat przekazał porażające informacje. Nagle usłyszeli porażający huk, nie żyje 29 osób
2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna
3. Gang Fajniaków ma nie tylko przyciągnąć dzieci. Biedronka ma drugi, mniej popularny cel akcji

"Dzień dobry TVN" bez Kingi Rusin, jednak TVN wciąż stawia na profesjonalistów. Martyna Wojciechowska, podobnie jak Przemek Kossakowski mają niemałe doświadczenie w swojej branży. Inną strategię przyjęło "Pytanie na śniadanie". TVP stara się inwestować w młodych dziennikarzy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wielkim światem show-biznesu. Już w najbliższych tygodniach będziemy mogli porównać, który program śniadaniowy prezentuje ciekawsze informacje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczne informacje z Mazowsza. Nie żyją dwie osoby, cztery zostały ranne
  2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Zenek Martyniuk wyjawił wszystko. Wydaje majątek za granicą

Źródło: [Onet/Pudelek]