Kinga Rusin i Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 27 Sierpnia 2020

Zaskakujące doniesienia o Kindze Rusin. Odchodzi z Dzień Dobry TVN, ale to jeszcze nie koniec

Jakiś czas temu Kinga Rusin potwierdziła, że odchodzi z „Dzień Dobry TVN”. Okazuje się, że to jeszcze nie koniec informacji związanych z karierą dziennikarki. Nie wyklucza bowiem, że wróci do TVN, ale w nieco innej roli.

Kinga Rusin to jedna z gwiazd stacji TVN, która może pochwalić się piętnastoletnim stażem w wielu programach potentata telewizyjnego. Głównie kojarzona jest jednak oczywiście z programem śniadaniowym „Dzień Dobry TVN”.

Groźny incydent z udziałem artystki znanej z serialu Klan. Niepokojące doniesienia, teraz ostrzega fanówGroźny incydent z udziałem artystki znanej z serialu Klan. Niepokojące doniesienia, teraz ostrzega fanówCzytaj dalej

Kinga Rusin odchodzi z „Dzień Dobry TVN”

O odejściu Kingi Rusin z DDTVN mówiło się już od jakiegoś czasu. Dziennikarka potwierdziła te informacje swoim wpisem na Instagramie, w którym podziękowała za wiele lat współpracy i zapowiedziała dalsze projekty. "Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej – mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna" – napisała w mediach społecznościowych. Dodała również, że dobrą okazją do odejścia z programu było zmiana posady jej partnera telewizyjnego, Piotra Kraśki.

Co dalej po „Dzień Dobry TVN”?

Jest ważne ostrzeżenie, może dotyczyć także ciebie. Jest ważne ostrzeżenie, może dotyczyć także ciebie. "Spożycie może prowadzić do choroby"Czytaj dalej

W długim wpisie pożegnalnym Kinga Rusin zdradziła nieco informacji o swoich planach na przyszłość. „Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają” – napisała na Instagramie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Głos Jackowskiemu się załamał, zobaczył okropne rzeczy. Ostrzega, ma się zacząć już niebawem 2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna 3. Szef WHO o dacie końca pandemii. Trochę musimy jeszcze poczekać

Portal wirtualnemedia.pl o komentarz poprosił Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego stacji TVN. „Kinga od samego początku współtworzyła Dzień Dobry TVN. Dziękujemy jej za te 15 lat fantastycznych lat wspólnej pracy. Jest naszą wspaniałą gwiazdą związaną ze stacją od początku jej istnienia. Szanujemy jej decyzję oraz chęć podjęcia nowych wyzwań i liczymy na realizację kolejnych programów z jej udziałem. Mamy kilka propozycji dla Kingi, rozmawiamy” – zakończył Miszczak.
 
Źródło: [wprost.pl, wirtualnemedia.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fatalne wieści dla wielu osób. Za chwilę staną się faktem. Ukraina zamyka granice
  2. Poseł chciał zmanipulować widzów TVP Info. Nie wyszło
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Zmieniają długość kwarantanny. Przełomowe słowa Ministra Zdrowia