Dzień Dobry TVN. (zd. il.) TRICOLORS/East NewsŹródło: (zd. il.) TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 26 Lipca 2020

Dzień Dobry TVN z kolejną wpadką bije rekordy żenady, wszystko się nagrało. Prowadzący okropnie obraził gościa programu

Dzień Dobry TVN po raz kolejny zaliczyło wpadkę. Wszyscy pamiętamy ostatnie sytuacje, zwłaszcza z prześmiewczymi komentarzami wobec najprzystojniejszego mężczyzny roku, choroby nerwicowej czy inne stygmatyzujące zachowania. Tym razem popis dał Andrzej Sołtysik, który obraził gościa programu.

Na fotelu gościa zasiadła Edyta Górniak, która miała udzielić wywiadu z okazji trzydziestolecia kariery diwy. Pytania zadawali  Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, dokładnie Ci sami prowadzący, którzy w sposób ksenofobiczny obrazili "najprzystojniejszego mężczyznę świata", który odbiegał nieco od dzisiejszych kanonów i standardów piękna, przełamując je koreańskim delikatnym stylem, który jak widać się obronił. 

Jest pilna decyzja ministra, procedura już ruszyła. Zbigniew Ziobro nie zamierza czekaćJest pilna decyzja ministra, procedura już ruszyła. Zbigniew Ziobro nie zamierza czekaćCzytaj dalej

Dzień Dobry TVN - Edyta Górniak urażona

Edyta Górniak może pochwalić się sporym dorobkiem artystycznym, zwłaszcza jeśli chodzi o rynek zagraniczny. Jako jedna z nielicznych piosenkarek robiła swego czasu karierę w Stanach Zjednoczonych, gdzie obecnie też pomieszkuje.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tragedia rozgrywała się po cichu. Żona Michała Żebrowskiego w końcu przerwała milczenie, jej wyznanie zasmuca
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Mundurowi dostaną jeszcze więcej pieniędzy. Sejm już zadecydował
 

Jako bardzo młoda dziewczyna zachwycała swoją angielszczyzną w zagranicznych wywiadach mimo braku zdanej matury. Zdobyła też drugie miejsce w Konkursie Eurowizji, a od tamtego czasu (prócz dziecięcej wersji konkursu) nikt nie przebił jej wyniku.

Wiadomości TVP ostatecznie przesadziły? Podobnej krytyki jeszcze nie było, nerwy puściły nawet w KRRiTWiadomości TVP ostatecznie przesadziły? Podobnej krytyki jeszcze nie było, nerwy puściły nawet w KRRiTCzytaj dalej

Podczas rozmowy Sołtysik zaczął przywoływać wspomnienia i wypytywać o kolejne plany. Niestety w trakcie zadawania pytań od razu zdążył się pomylić. Mimo że Edyta Górniak została zaproszona z okazji swojego 30-lecia na scenie, to było to zbyt trudne do zapamiętania dla prowadzącego. 

- Po dwudziestu pięciu latach... - zaczął Sołtysik.

- Trzydziestu, praktycznie - wtrąciła Edyta Górniak.

- Trzydziestu, przepraszam - szybko zareagował prowadzący.

- Czas leci, ale my nie liczymy tych lat.

- Dwadzieścia pięć lat to minęło od twojej pierwszej płyty „Dotyk", to chciałem powiedzieć - zaczął się pośpiesznie tłumaczyć Andrzej Sołtysik.

Kiedy prowadzący zorientował się, że było to niepoprawne i nieprzyzwoite, przeprosił. Na szczęście diwa wykazała się wyrozumiałością i odpowiedziała "nie szkodzi". Dodatkowo Sołtysik mówił też po imieniu do Edyty Górniak, podczas, gdy wokalistka mówiła do prowadzącego na "Pan".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nad zalewem nagle pojawiła się trąba powietrzna. ”Materace latają, dzieci piszczą”
  2. Tragedia w Pruszkowie. Podczas imprezy wyrzucili butelkę z okna na 3. piętrze. Trafili w starszą kobietę, jest w szpitalu
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Tragedia na południu Polski. Dwie osoby nie żyją, nic nie dało się zrobić