Kinga Rusin i Agnieszka Woźniak-Starak. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 24 Sierpnia 2020

Kinga Rusin ujawnia całą prawdę. Wiemy dlaczego odeszła z Dzień Dobry TVN i co zamierza robić dalej

Kinga Rusin nie jest już prowadzącą programu „Dzień Dobry TVN”. Znana dziennikarka za pomocą swojego konta na Instagramie opublikowała wyjaśnienie, dlaczego nie będzie dłużej pojawiała się w śniadaniówce TVN.

Jak przyznaje Kinga Rusin, głównym powodem odejścia z "Dzień Dobry TVN" jest chęć rozwoju na wielu obszarach. Swoją decyzję dziennikarka podjęła również ze względu na Piotra Kraśko, który zmienił „DDTVN” na „Fakty”.

TVP wprowadziło widzów w błąd? Afera z TVP wprowadziło widzów w błąd? Afera z "Pytanie na śniadanie", zwolnieni otwarcie komentująCzytaj dalej

Kinga Rusin żegna się z „Dzień Dobry TVN”

Media mówiły o tym już od dawna. Kinga Rusin opuszcza program „Dzień Dobry TVN” po 15 latach współpracy. Na swoim prywatnym profilu na Instagramie napisała: „Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystywać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej – mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazje by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz? – czytamy na profilu gwiazdy. Wszystko wskazuje na to, że jej miejsce zajmie Agnieszka Woźniak-Starak, które już niedługo ma dołączyć do ekipy „Dzień Dobry TVN”.

Rusin pragnie prowadzić program ostrzejszy niż „Dzień Dobry TVN”

Stan zdrowia Gienka Loski nadal bardzo poważny i nie ulega zmianie. Wciąż potrzebna pomoc dla wokalisty, żona komentujeStan zdrowia Gienka Loski nadal bardzo poważny i nie ulega zmianie. Wciąż potrzebna pomoc dla wokalisty, żona komentujeCzytaj dalej

Dziennikarka poinformowała również swoich fanów o planach związanych z telewizją. Jak sama przyznaje, ma wiele propozycji, jednak wciąż nie podjęła ostatecznej decyzji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Fatalne wieści o Szumowskim. Nikt nie miał pojęcia co dzieje się za zamkniętymi drzwiami
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Grupa nastolatków znalazła 24-karatowe złoto. Pieniądze czekały na odkrycie ponad tysiąc lat

„Jeśli chodzi o telewizję – wiem co chcę robić i wiem czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty – robiłam to, kiedy mieszkała przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam.” – pisze Kinga Rusin.
 
Źródło: [Instagram]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Klamka zapadła, minister edukacji podjął decyzję. Chodzi o przesunięcie roku szkolnego
  2. Kontrowersyjne tweety. Sprawdzamy, czy pochodzą od Kai Godek
  3. Hanna Lis prosi o modlitwę. Niepokojący wpis dziennikarki o mamie
  4. Matka tragicznie zmarłego Kacperka przerwała milczenie. W sprawę ponownie angażuje się Rutkowski
  5. Mężczyzna zdemolował stoisko "Zmień Piec", bo myślał, że chodzi o płeć? Fundacja wyjaśnia
  6. Sceny jak z filmu. W Tatrach padły strzały. Polak miał przy sobie broń

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!