Komiczna wpadka na planie "Dzień Dobry TVN". Filip Chajzer podzielił się nią w sieci.. Instagram/filip_chajzer
Źródło: Instagram/filip_chajzer
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 22 Listopada 2020

Kolejna wpadka na planie "Dzień Dobry TVN", Małgorzata Ohme może żałować. Czy będzie afera?

W weekendowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" doszło do kolejnej mocno komicznej wpadki. Jej szczegółami w mediach społecznościowych podzielił się sam Filip Chajzer. Niedzielny poranek nie był szczególnie udany dla współprowadzącej program.

Popularna śniadaniówka przeszła ostatnio przez niemałe zawirowania, a produkcji była zmuszona odnaleźć się po stracie głównych twarzy programu, w tym Magdaleny Mołek, Kingi Rusin czy Piotra Kraśko, który prowadzi obecnie główne wydanie "Faktów" TVN.

Nagle prezydent zebrał się na wielki gest. Namawia do tego innych, którzy już są Nagle prezydent zebrał się na wielki gest. Namawia do tego innych, którzy już są "po"Czytaj dalej

Oprócz duetu Prokop-Wellman najbardziej rozpoznawalną parą prowadzących pozostają zatem Filip Chajzer i Małgorzata Ohme.

Prezenterzy mają jednak szczególny dar do dość niefortunnych wystąpień. Dość powiedzieć, że Chajzer musiał tłumaczyć się po swym udawanym ataku paniki czy niewybrednych komentarzach dotyczących kiszonych ogórków, których falliczne kształty zaowocowały dwuznacznymi uwagami ze strony dziennikarza.

Niektóre wpadki, na szczęście nieco mniej opłakane w skutkach, wynikają najwyraźniej także ze zwykłego pecha prowadzących.

Wpadka w "Dzień Dobry TVN"

Filip Chajzer podzielił się fotografią, na której jego telewizyjna partnerka nieopatrznie wpadła na stolik, przewróciwszy przy tym również stojący w pobliżu fotel. Śmiech internautów wywołała za to nienaganna postawa samego prezentera, który nawet nie drgnął przy zmaganiach Ohme, prezentując przy tym śnieżnobiały uśmiech.

Wyciekło nagranie z zatrzymania fotoreporterki. Ciężko uwierzyć w zachowanie policji, wielu będzie oburzonychWyciekło nagranie z zatrzymania fotoreporterki. Ciężko uwierzyć w zachowanie policji, wielu będzie oburzonychCzytaj dalej

"Gosia na wszystkich waszych wspólnych fotach zawsze na przypale", "Tej Pani już nie polewajcie", "Wesolutko kochani. Nic się nie stało, samo życie", "Nawet Ci oko nie drgnęło.... pełna profeska", pisali rozbawieni użytkownicy Instagrama, których słowa przytacza Wirtualna Polska.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Czy Kościół powinien płacić podatki, jak wszyscy inni?
2. Sklepy będą zamknięte przez ponad trzy dni. Dawno już nie było podobnej sytuacji
3. Tadeusz Rydzyk przerwał milczenie. Miał mówić o uczelni, a grzmiał o aborcji i LGBT

Internautów zaciekawił również sam wpis Chajzera. "Można wdepnąć w klocka, można w fotel i stolik. Poranek ma swoje prawa. Jak wystartowała Wasza niedziela?", czytamy w mediach społecznościowych.

Część komentujących odczytała słowa prowadzącego "Dzień Dobry TVN" w dość dziwaczny sposób. "Mam nadzieję że chodzi o klocka lego", "Czytam »można wdepnąć w klocka« i myślę...o faktycznie nieciekawie! Nienawidzę po tym czyścić butów!", wskazywali.

Warto przypomnieć, że słynny już atak paniki doprowadził do ogromnej fali krytyki, jaka spadła na Filipa Chajzera. Trudno wyobrazić sobie, by wspomniany wpis, niezależnie od intencji autora, wywołał podobny skutek.

Jednego prowadzącym odmówić jednak nie sposób: przyciągania najprzedziwniejszych zbiegów okoliczności. Do całości dodajmy może również mało wysublimowane poczucie humoru. Poranki w istocie rządzą się jednak swoimi prawami.

źródło: Instagram / WP

Fotoreporterka została zwolniona z aresztu. Policja się tłumaczy z zatrzymania: Fotoreporterka została zwolniona z aresztu. Policja się tłumaczy z zatrzymania: "Naruszenie nietykalności cielesnej policjanta"Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Padła propozycja limitu osób przy wigilijnym stole. Nowy projekt obostrzeń
  2. Rozgrzewa i wzmacnia odporność. W klika chwil zrobisz syrop do herbaty na bazie imbiru i cytryny
  3. Scheuring-Wielgus ma problem z policją? Domaga się przeprosin "Spotkamy się w sądzie"
  4. Edyta Górniak chce uciec przed szczepieniami z kraju. Ma zabrać ze sobą syna
  5. Urodziłam dziecko z gwałtu, a państwo nie dało mi nawet na pieluchę. Niedawno znów zostałam zgwałcona (Reportaż)
  6. Nowe restrykcje na Boże Narodzenie. Ministerstwo zdrowia za granicą wprowadza ograniczenia dla przyjezdnych
  7. Uwaga, znany bank ostrzega. Klienci OLX zagrożeni, z kont znikają wszystkie oszczędności